Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg engedik a császárt?

Meg engedik a császárt?

Figyelt kérdés
Művi meddővétételt szeretnék, most vagyok 16 hetes 4. terhesség 2. császár lenne ha megengedik. Nem lesz fogadott dokim, de császárt szeretnék az elkötés miatt. most január 2. volt 2 éves a pici fiam, július 10 re vagyok ki írva végülis 2,5 év lesz közöttük. A védőnő szerint úgyis programozott császár lesz, és elötte jelezni kell és meg csinálják. Meg engedik itt Tatabányán?
2014. jan. 20. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Fel ev a várakozási ido a bejelentés es a mutet között, úgyhogy igyekezz
2014. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kétszer szültem spontán, harmadik sürgősségi császár lett, most 6 hós a kisfiam, az orvosom pár perccel a műtét előtt megkérdezte, hogy szeretném e, hogy elkössenek?! Mondtam, hogy nem. Nem tudom mi a menete, de ezek szerint életkorhoz sincs szabva mert én, csak most vagyok a 25. évembe.
2014. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Élet korhoz mar rég nincs kötve, sot gyerek számhoz se, egyedüli kikötés a betoltott 18 ev. A bejelentés utan harom hónappal ujra jelentkezni kell, hogy fenntartom a szándékokat, es újabb harom honap múlva megerősítés megint, aztán időpont a műtétre.
2014. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor a lányomat szültem itt Tatabányán 1 éve, a szobatársam kérte. Császár előtt szólt, hogy szeretné, engedélyezték főorvosi vizsgálaton és meg is csinálták aznap.
2014. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hol kell ezt kérvényezni ?
2014. jan. 20. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!