Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt úgy valaki hogy 38....

Volt úgy valaki hogy 38. hetesen faros volt még a babája még sem csináltak programozott császárt hanem kivárták 40. hetet? (ha nem indult be)

Figyelt kérdés
Ma voltam nstn még mindig faros a babam azt hittem progi csaszarom lesz de a kiírt időpontra ha nem indul ba akkor veszik csak ki.szept.1.re vagyok kiírva ami szerintm el van számolva mert 12 hetes uh-n 24 hetes uh-n is idősebbnek mondtak súly alapjan,csak 18 hetesen ami amérvado lett 4 nappal mondtak idősebbnek mint a kiírt időpont még se változtatrak rajta.Tudom a fogantatást is és nem középidőben fogant ahogy számolják.más is járt így?félek ha nem akar előbb kibújni és kivárják a kiírt időpontot akkor esetleg belekakil a magzatvízbe!Attól is félek,hogy ha fájásaim lennének későn érek a kórházba ás bejut a feneke a szülőcsatornába.
2013. aug. 14. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is programozott császárra voltam kiírva mert faros volt a kislányom, már minden vizsgálatot megcsináltam , úgy volt hogy múlt szerdán befekszem és csütörtökön lesz a nagy nap,de szerdán befordult a a baba. Igy most várom hogy beinduljon a szülés. Nekem azt mondta az orvosom hogy ilyenkor is meg kell várni a kiírt időpontot a császárral. Én igy most már túlhordom , nem tudom meddig akarnak várni! :( Lehet neked is azért várnak mert sok baba még az utolsó nap is befordulhat és ha más nem indokolta volna a császárt akkor jobb a természetes szülés. Ráadásul nekem a mensi szerinti időpontom aug. 5 !!! de a 12 hetes uh. 15-re hozták ki a szülés dátumát. Kitartást!!!

2013. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem megvárták a kiírt idópontot és másnap volt a császár.
2013. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!