Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szent Imre kórházban tudnáto...

A szent Imre kórházban tudnátok ajánlani egy szülészorvost?

Figyelt kérdés
Lombikos vagyok és a lombik központból fognak küldeni majd,hogy mehetek egy nőgyógyászhoz.11. kerületbe tartozom a szent imrébe.Valaki ajánlana nekem egy orvost aki jó?

#2465
2014. jan. 21. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bálint dinasztia.Nehéz bekerülni hozzájuk(apa és a 2 fia) de nagyon profik:) Vagy a Raft (talán Miklós) doktorúrat ajánlanám. Az én dokim már nem ott dolgozik, elküldte az új főorvos:(
2014. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én elég sokat csalódtam ott mostanában,így a 25.hét környékén most azt hiszem váltani fogok...

Az orvosom Gutmann Orsolya

Fiatal,még nem darálta be a magyar eü,de a kórház kezd nagyon nem szimpatikussá válni

2014. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ananke ***** válasza:
Én novemberbe szültem a Szent Imrébe.A Barna családról egy jó szót nem tudnék mondani.Nagyon lekezelően viselkedtek velem,annak ellenére,hogy a párom is a kórházba dolgozik.Szerencsére nem is ők császároztak,hanem műszak váltás volt és az ügyeletes orvos /Kovács Zoltán/.A többi dolgozó az mind nagyon kedves,és segítőkész volt.A kórházról rosszat nem tudok mondani.
2014. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm,h írtatok.Várom a többi hozzászólást is.Lombikos révén veszélyeztetett leszek és fogalmam sincs kihhez menjek aki ugy kezel majd.
2014. jan. 21. 17:24
 5/13 anonim ***** válasza:
En is ott szultem volna. Dr. Varsanyi Antalnal.roppant kedves aranyos ,viszont penznyelo.es nem is ereztem azt a bizalmat amit kene pedig maganba jartam hozza.valtottam a 4.honapban.igaz ez masik korhaz de eg es fold a ket orvos.bocsi h csak negativat tudtam irni.
2014. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én tavaly szültem ott,szintén veszélyeztetett terhes voltam,az utolsó hónapot bent is kellett töltenem a kórházban. A főorvos, Sziller István volt az orvosom és csak a legjobbakat tudom róla mondani. Az egész várandóság alatt bármikor hívhattam,mindig mindent türelmesen elmagyarázott és egyáltalán nem a pénzre ment.
2014. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a Szillerrel minden áldott nap találkoztam a bent fekvés alatt.(2 hét,pluszt a szülés után 4 nap) hát minden nap el kellett mondanom miért is fekszek bent. S hogy miért nem eszem inkább az antibiotikumot.(Ő irta elő infuzióban) Szóval érdekes egy doki..
2014. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Területileg ide tartoznánk mi is és közel lenne,de én sem találtam még orvost:(

Sógornőm tavaly szültem valamelyik Bálintnál és szegény 3 hónapig kínlódott olyan lett a gátmetszése-varrása

Igaz,más részleg de ősszel meg nekem volt nagyon negatív tapasztalatom a fülészeti osztályon.

Szóval nem igazán tudom,mi legyen,én most vagyok 9.hétben

A Róbert Klinikát javasolták környezetemben többen,csak nagyon messze lenne és az ára sem olcsó:(

2014. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát nehéz lesz dönteni kit is keressek fel.
2014. jan. 21. 21:21
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező,utolsó vagyok és is tanácstalanul..

Kocsis Éváról nem hallottál jót-rosszat?

2014. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!