Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ugyanaz a lagzi, ha terhes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanaz a lagzi, ha terhes a menyasszony?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkodtam, hogy milyen nehézségek adódnak ebből: szinte alig tud táncolni a saját esküvőjén, aminek elvileg egy életre szóló emléknek kellene maradnia, legalábbis nem annyit, amennyit szeretne, ezért nem szerencsés, ha passzív szemlélője marad az elvileg körülötte forgó eseményeknek, aztán a játékok is értelmüket vesztik: pl. betalál-e a fakanál a korsóba, amikor szemmel láthatóan betalált, vagy a termékenységi áldás a templomajtóban, nagy hassal, stb. Ezek nem nevetségesek? Vagy lehet sima buli is, amit végigül, de az se az igazi lagzi.

Erről mit gondoltok?


2011. máj. 23. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nővérem 3 hónapos terhes volt,mikor volt a lagzijuk. A lagzi után egy héttel kiderült,hogy el kell venni a babát,mert valami történt vele...nem tudom,hogy volt-e köze a sok izgalomnak és tánchoz hozzá, de szerintem nem volt véletlen.
2011. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki most babát vár, már amikor az esküvője van még élvezheti ugyan úgy a saját esküvőjét. Ha igazi lagzis esküvő, akkor max. csak módjával táncol.

Aztán vegyük a két említett dolgot (fakanál-korsós játék ill. a termékenységi áldás) attól, hogy most babát vár az nem jelenti azt, hogy több babát már nem is akarnak majd a jövendőbeliével. Szóval simán lehet mind a kettő, mindenféle gond nélkül. Ha valakit zavar, hát ne nézzen oda...

Legalábbis szerintem.

2011. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
maximum az alkoholfogyasztás mértékében más,meg hogy annyit táncol amennyit bir
2011. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez akkor még nem kellemetlen, amikor még nem látszik a pocak. Az a ciki, amikor a nyolcadik hónapban házasodnak össze és kapják ezt a termékenységi áldást :D Meg az utalások a nászéjszakára :D
2011. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Én 4 és fél hónapos terhes voltam az esküvőmön. Hányós is voltam, de nagyon. Mindenek ellenére élveztem minden pillanatot, és nem érdekelt hogy ki mit szól bármihez is.
2011. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tavaly novemberben volt az esküvőm, 14 hetes terhes voltam. Szerintem semmiben sem különbözött egy "sima" lagzitól. Nem ültem, táncoltam sokat, (nem is értem, miért lenne passzív szemlélője, hacsak nem veszélyeztetett, vagy utolsó idős terhes?)voltak játékok,módjábval ittam pezsgőt is.
2011. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk most hétvégén volt a lagzink, én most 31. hetes vagyok, ugyanúgy táncoltam, mint más, nem hiszem, ha vki terhes, akkor ülnie kellene végig(igaz más, ha veszélyeztetett, nálunk csak rokonok és barátok voltak, de igy is voltunk elegen, s életünk legszebb napja volt:)
2011. máj. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!