Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejérzékeny babának keresek...

Tejérzékeny babának keresek recepteket. Hol találok, vagy esetleg küldenétek Ti is, ha valamit kitaláltatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 éves, már eszik szépen mindent, csak a sütikkel vagyok bajban. Most volt a szülinapja és gesztenyés almás piskóta tortát sütöttem. De mire kitaláltam... Sajnos a rizstejet nem issza meg, ezért cikis minden tejkiváltás.
2011. aug. 31. 14:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Spagetti, rakott karfiol, rakott kel, húsleves, borsó leves, karfiol leves ezek gazdagon répával burgonyával karalábéval. Sült csirke, pörkölt nokedlivel tarhonyával. Bármilyen főzelék keményítővel növényi tejszínnel sűrítve. Babgulyás, lecsó, töltött paprika, halrudacskák, hasáb burgonya, fasirt, rántott hús.
2011. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tejmentesetelekponthu, mindenféle ételt találsz, én innen szoktam receptet választani!
2011. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi. A karfioltól nem fájt a hasa, mert azt még nem mertem adni neki. A másik kérdésem a növényi tejszín lenne, mert én megnéztem de mindegyikben volt tej származék, Ti milyen használtok?
2011. aug. 31. 14:54
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi nagyon jó az oldal, amit küldtél, pont ilyenre vágytam. Még egyszer nagyon köszi.
2011. aug. 31. 14:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Süti: piskóta tekercs, meggyes, almás, pite, linzer. Piskóta, növényi tejszín felverve, pl. Hulala kakaóporral cukorral, ezzel készíthetsz fekete erdő, rigó jancsi, oroszkrém tortát, tiramisut.
2011. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, de a hulala nem tejmentes. :( De azért köszi.
2011. aug. 31. 14:58
 9/12 anonim ***** válasza:
a Hulala-ban is és minden hétköznapi "növényi" tejszínben is van tej!!! Ezeket az olcsósság kedvéért dúsítják pl szójával. Én bioboltban vettem növényi tejszínt, azaz lehet kapni zabtejszínt, rizstejszínt, ezeket felverni nemigen tudod, de főzéshez, a krémes állag eléréséhez remek. (honlapos voltam)
2011. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, az tök jó, mert akkor minden habarásos dolgot meg lehet csinálni vele.
2011. aug. 31. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!