Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha már most vannak...

Normális, ha már most vannak mensiszerű görcseim? Más is tapasztalt ilyet? 31+2 hetes vagyok. Néha keményedek is.

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek dokihoz. Szedek magnéziumot.
2009. dec. 3. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
szia én is érzem hogy keményedik a hasam nem rendszerességel én cak 30+4hetes vagyok de ugy tudom hogy talán a 32héttől szokott elöfordulni!!ez akkor azt jelentené hogy hamarabb jönne a baba???!!!!
2009. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem enyhe menziszerű gorcseim szoktak lenni, már 1 hete kb. De nagyon enyhe. Néha a párom azt is megjegyzi, hogy nagyon kemény a hasam. Nem érzem, hogy keményedik, csak egyszerűen kemény lesz.

32 hetes kismami

2009. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most töltöm be a 30. hetet holnap, és már éreztem keményedést is, meg kis enyhe görcsöt is. A dokim sok pihenést, és az erősebb magnéziumot javasolta, a magnesii citrici-t napi 3X1-et. Ezt szedem, ha kell ha nem:-) Azóta végül is jól vagyok.

A keményedés állítólag természetes, persze az is számít, hogy mennyit keményedik. Akkor van baj, ha a méhszáj nyitott valamennyire, mert ennyi idősen még nem lenne szabad nyílnia.

Biztos megnézi ezt az orvos, és majd megmondja, hogy mit csinálj! Addig is pihenj naponta többször is, az jó lesz a pocidnak

Minden jót!

2009. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a keményedés teljesen normális!!! az a lényeg, hogy 20 percnél sűrbben ne keményedjen, ebként a méh dolgozik, csak míg kicsi a poci, nem nagyon lehet érezni.

ha a mensis görcs és a keményedés nem találkozik, akkor nincs baj, viszont ha a kettő teljesen egyszerre van, akkor be kell menni a kórházba. azért dokidnak említsd meg!

T:)

2009. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!