Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS ugye nem lehetett ez a...

SOS ugye nem lehetett ez a nyákdugó?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok,(2.baba) kicsit húzódik ma a hasam, ami nem vészes, de egy kicsit olyan furcsa érzés van a pocakomban, inkább olyasmi érzés mikor kinyomja magát a baba. Az előbb kijött belőlem valami, ami egy fehér kis gömbszerű volt, és olyasmi mint egy rágó. Most megijedtem, ugye nem lehet a nyákdugó?
2014. jan. 22. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vizsgálat nem ártana. Folyásod van?
2014. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az mindig van ilyen fehéres, van amikor bővebb és sűrűbb, de eddig minden rendben volt.
2014. jan. 22. 22:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Előre ne ijedj meg, de érdemes lenne azért megnézetned magadat. Talán csak folyás volt. Tusoltál most esetleg?
2014. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
épp most nem tusoltam, de már tiszta ideg vagyok, most voltam pisilni, és megint volt egy olyan 1-2 centis valami átlátszós fehéres ragacs.
2014. jan. 22. 22:12
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy is :) A nyákdugó nem fehér, hanem szines. Ez szimplán folyás, nekem is szokott egyszerre nagyobb adag kijönni. 18hetes kismama
2014. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Lehet átlátszó, fehér is! 3x szültem, csak tudom...
2014. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek. Nem tudom nagyon aggasztó,kicsit görcsölget enyhén a hasam, de már lehet csak az idegtől... Az első darab olyan 4 centis volt kb. de az ügyeletre sem akarok szaladgálni, mert nem éppen bánnak empatikusan itt az emberrel.. :(
2014. jan. 22. 22:16
 8/12 anonim ***** válasza:
A nyákdugó általában véres váladék formájában távozik, ahogy a méhnyak vékonyodik / tágul. Színe lehet áttetsző is, de lehet vérrel színezett. A pocid keményedik? Érzel valami szokatlan dolgot?
2014. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Vegyél be magnéziumot, ha nem kezdesz el jobban görcsölni akkor holnap ráér dokihoz menni.
2014. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát most lehet hülyének néztek, második baba, de fogalmam sincs milyen a keményedés. Olyan furcsa érzés van a hasamban, de nem fájdalom, inkább kis nyomás szerű, mintha odanyomta volna magát a baba. ma voltam háziorvosnál egyébként belgyógy. vizsgálaton a kiskönyvbe, és eléggé megnyomkodta a hasam. azóta olyan furcsa.
2014. jan. 22. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!