Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyászaton belül, a...

A nőgyógyászaton belül, a belgyogyászatommilyen vizsgálatokat csinálnak?

Figyelt kérdés
ha kisbabát szertnétek?!(mi szeretnénk,csak elözö szülésem hellp szindromával végződött,és amilyatt kellenek a belgyógyászatos vizsgálatok!)
2014. jan. 23. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
EKG teljes kivizsgaalas.
2014. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászaton belül nincs belgyógyászat!
2014. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
DE VAN, már bocs,de akkor ne irj ha nem arra válaszolsz amit kérdek!!(az nögyógyászommondta hogy egy honap mulva ha visszamegyek oda kell mennem,mert ott csinálnak vizsgálatot)De ezek szerint terhes sem voltál még amert akkor tudnád hogy van.....
2014. jan. 27. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Belgyógyászatos vizsgálatok a belgyógyászaton vannak, hiszen benne van a nevében. Az más, hogy a nőgyógyász küld oda, hogy kivizsgálják, hogy hogyan lehet egészséges terhességed. Ha a nőgyógyászaton belül lenne, akkor nem kellene menni sehová, hanem a nőgyógyász csinálná.

Különben voltam, és most is vagyok terhes, és tudom, hogy mit csinál a belgyógyász, például EKG-t csinál.

Azt írod, hogy a jövő hónapban oda kell menned.

Különben amilyatt??????

2014. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen,mert babát szeretnénk,csak nem biztos hogy lehet....az első terhesséegem nagyon veszélyesen végződött és amiatt lesznek szükségesek a vizsgálatok.csak azt szerettem volna megtudni hogy ezek a vizsgálatok pontosan miből is álnak.
2014. jan. 28. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!