Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet kezdeni nagyon...

Mit lehet kezdeni nagyon vizesedő bokával, lábbal és dagadó kézfejjel? Nagyon nagy gond? 39 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Nemsokára megszülsz és elmúlik. Ha nem magas a vérnyomásod és nincs fehérje a vizeletedben, akkor nincs gond.
2014. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kb ezt akartam én is írni. csak valahogy ugy hogy a szülésen kivül nemsokat. könnyű szülést,kitartás már csap napok kérdése addig pihenj felpockolva
2014. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyél sok almát vagy igyál almalét.
2014. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tornázni kellene. Én 38+2 hetesen minden nap kb 3-4*5 percig csinálok keringést javító tornát, amint érzem, hogy zsibbadni kezd a kezem elkezdem. A lábbal, karral felváltva, az a lényeg, hogy a tenyérrel illetve a lábfej mozgatásával elkezdj pumpálni, így az izmaid elég sok vizet ki tudnak nyomni.
2014. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!