Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit raktatok a kórházi...

Ti mit raktatok a kórházi csomagba a szokásos dolgokon kívül, ami jól jött esetleg?

Figyelt kérdés

Gátsebre esetleg valami bevált szer?

Jövő héten akarom megvenni a hiányzó dolgokat.


2014. jan. 23. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Fényképező, ezen kívül semmi ami extra lenne. A gátsebhez ott nem nagyon mersz hozzányúlni, de ha te akarsz akkor aloe first sprayt szoktak ajánlani.
2014. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

varratra az aleo first spray a legeslegjobb, DM-ben kis kiszerelés 800-1000 Ft, azt érdemes, bár elég akkor rendelni egyet valamelyik látogatótól, ha varrnak (gátat, vagy ha úgy jársz, mint én, hüvelyt)


érdemes esetleg tartalék lepedőt, paplanhuzatot vinni, nálunk nem cseréltek (csak annak, aki összevérezte) és nekem olyan jól esett volna valami jó kis friss, tiszta, illatos (nem szanaszét mosott kórházi ócska nylon) lepedőn feküdni!


én a szoptatás miatt folyton éhes voltam, érdemes ROPIT, kekszet jó sokat vinni :)


amúgy bármi, ami kellhet, még "berendelhető" a látogatókkal, ne aggódj :)


ja, vízforraló, ha szoptatós teát akarsz iszogatni (de sok kórházban ez is adott)


a vajúdásra viszont sminkszereket (!!!) rakhatsz be, ha elhúzodik a történet, lehet, jól jön, ha tudsz egy kicsit arcot retusálni :) frissítőkendő és hajpánt, fésű, illetve meleg zokni is legyen a külön vajúdási csomagban, mert ha beestek a szülésre, és beraknak a szülőszobába, ott jól fog jönni ez.

2014. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Garmastan kenőcs! Ez nagyon jól jött, mert még a szülőágyon vérhólyagosra szopta a mellbimbómat a gyerek.
2014. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szülőszobára hajgumi, ha hosszú a hajad. Kettő. Engem borzasztóan zavart a szülőszobán, ahogy kicsúszott a hajamból és nem tudtam megigazítani az infúzió miatt. Másodszorra már kettőt raktam a hajamba.

Keksz, palackos víz, szülőszobára szőlőcukor. Én azt ehettem, meg ihattam is kortyonként vizet. Viszont másodszorra este lett meg a babám, 9 óra után kerültem a szobába, hát, enni azt nem adtak. Jó, hogy volt nálam keksz.

2014. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mellszívó volt amin sokat rágódtam, hogy vigyem-e. Az egy istenáldása volt, mikor beindult a tejem + a melltartóbetét. Rendesen fröcsögött a tejem mindenhova. Még így is csupa tej volt minden. :)
2014. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hú lányok, jó ötleteket adtatok.:) A fényképezőt már felírtam, előző szülésnél kimaradt, csak telefonnal tudtunk készíteni egy fotót.

A vízforraló tényleg jó ötlet. A mellszívó is. Emlékszem, a kórházban annak idején csak egy ipari méretű volt, akkora mint én majdnem, hááát, elég rémisztő volt.

Azért is gondoltam valamit a gátsebre, mert az előző sebem szerintem be volt gyulladva, rettenetesen fájt a varratszedés is. Köszi a tippeket!!!

2014. jan. 23. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Mellszivo (steril zacskót hoztak be, mert igy haza tudtam küldeni a lefejt tejet, amit a babám nem evett meg), rengeteg melltartobetet, kisparna :)) (jól jott, tok lapos volt a kórházi párna, en meg igy nem tudok aludni), töménytelen mennyiségű ásványvíz, mert en meg egyfolytában szomjas voltam bent. Gondolom, a szoptatás miatt.
2014. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
könyv,keresztrejtvény...mindkét fiam elég sokat aludt még a kórházban:)
2014. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!