Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy a doki vakamit...

Lehet hogy a doki vakamit rosszul mért az ultrahangon?

Figyelt kérdés
Mikor voltam ultrahangon, a doki azt mondta a 6. hétben vagyok . Az ultrahang képen ez áll: SSL: 0,24 cm. Ez a CRL érték lenne elvileg ahogy utánanéztem. De azt nem a baba feje búbjától a farkcsontjáig kellene mérni? Én ahogy kiveszem a képen, a doki a feje szélességét mérte le. Mit gondoltok? Rosszul mért? Volt valakinek hasonló tapasztalata?

2014. jan. 24. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! érdekes, nekem 6 hetesen crl méretet mértek és a megnevezés is a leleten crl-ként szerepet. Fejkörfogat átmérőt ilyen pici korban nem is néznek,nem is tudnak nézni. 16 hetesen mértek BPD-t először nekem.
2014. jan. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mèg nincs is öö úgymond feje....nincsenek igzàn elkülönülve a rèszek,szerintem jó mèrte csak nem làtod ki hogy hogy helyezkedik, lehet az a keresztbe az õ hossza. 6 hetesen az uhn mèg csak egy hosszùkàs folt, a petezsàkban. A mèret pedig a hètnek megfelelő. Nyugi majd mèg ezerszer módosítjàk a koràt.....
2014. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem azért nem CRL szerepel, mert én Ausztriában vagyok jelenleg és dolgozom. Itt mások a rövidítések is, de ez az SSL ugyanaz, mint a CRL. Raktam fel egy képet, igaz ha jól látom, az adott oldal elforgatta. Nekem tényleg úgy tűnt az a fejecskéje:

[link]

2014. jan. 24. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:

:) az enyém is ilyen...vagyis hasonló. Az ott az embrió...a hosszúkás mellette a méhlepény a sötét folt körülöttük meg ugye a petefészek.

Jól van mérve.

6 hetes még így néz ki [link]

Látod ez 0,24 cm nem lehetne csak fejet mérni.

2014. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyan ultrahangot láttam eddig, amin maga a gép értékelte a méreteket.
2014. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!