Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-13 hetes kismamák hogy...

12-13 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Voltatok már a 12. heti uh-n?

Én jövőhét szerdán leszek 13 hetes és majd csak kedden megyek! Minden rendben volt?


2014. jan. 24. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kedden leszek 13 hetes, és hétfőn megyek a 12. heti uh-ra. Kicsit...nah jó, nagyon ideges vagyok miatta. :) Egyébként a tüneteim jelentős része elmúlt. Eddig esténként voltam rosszul, hányinger, szédülés, néha hánytam csak. De ezek már szinte teljesen elmúltak. A puffadás viszont nagyon durván megvan. Remélem hamarosan elmúlik. Te puffadsz?
2014. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sziasztok. Én mensi szerint ma vagyok 11+5 hetes, szerdán voltam a terhesgondozóba, dokim mondta ránéz a babára, minden rendben van e, mert utoljára 3 hete néztük. Akkor mondták, hogy a baba jóval 12 hetesnek felel meg így meg is csinálták a genetikai UH-ot, minden értékünk tökéletes. De holnap megyek szonográfushoz, mert itt kb 5 percig nézte - SZTK - itt pedig kb fél órát, mindenét, így biztos lehetek benne, hogy rendben van!remélem!azt mondták örüljek, hogy ilyen szépen fejlődik. 5-6 hetes koromtól nincs étvágyam, nagyon erős hányinger, ez még mindig megvan, álmosság és cicifájdalom - tünetek főleg este erősek!
2014. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szerdán voltam 12. hetes, ekkor voltunk genetikai uh-n is. Nálunk minden ok, nyakiredő 1,5mm. Andi
2014. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát lég ideges vagyok, hogy minden rendben lesz e, de nemsokára kiderül:)

Annyira nem puffadok, csak kicsit, de elég sok szénsavasat iszok, mert a mentes általában kijön belőlem. A savam sok és azt nagyon utálom.

2014. jan. 24. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi kedden voltunk uh-n, ma vagyunk 12+1 hetesek... A hányinger, hányás jelentősen csökkent, cici még feszül, de nem annyira már...

Az uh-n a picink ülőmagassága 53 mm volt, teljes hossza 73 mm, BPD 20 mm, combcsontja 6 mm, tarkóredő 1,5 mm :) :) tegnap megjött a kombinált vérvétel eredménye is, az is ok... :)

Remélem továbbra is minden rendben lesz :)

Amúgy fantasztikus élmény volt, már olyan igazi kis babás alakjuk van ilyenkor :)

Boldog babavárást Nektek :)


12 hkm

2014. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!