Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesség alatt...

5 hetes terhesség alatt gyomorégés vetéléshez vezet?

Figyelt kérdés
Nekem már volt 1 vetélésem, most 5 hetes babát várok. némikor szokot égni a gyomrom , de nem enyiren 1 Naracsot etem meg azota meg álás nélkül fáj és ég. és huzodik rá a derekamra

2014. jan. 24. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért vezetne vetéléshez? Semmi köze nincs hozzá. A narancs savas, a terhességi hormonok meg okozhatnak ilyet.

A derekad biztos nem a gyomorégés miatt fáj.

2014. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Borzasztó nehéz olvasni az írásodat. Próbálj meg helyesebben írni!
2014. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

remélem h nem ahoz vezet.: köszi a válaszodat

csak nem lesz baj reménykedem benne

2014. jan. 24. 14:17
 4/10 anonim ***** válasza:
dehogy is:) kimondta ezt a butaságot :) nekem végig égett a 12. hétig, majd meg haltam tőle :) de a gyomrodnak semmi köze a babához ebben az időszakban. Próbálj meg minél kevésbé savas ételeket fogyasztani. Egyél étkezések között, graphefruitot, citromot, korpáskekszet vagy igyál rá tejet. A Salvus kúra is sokat segíthet.
2014. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Narancsot semmiképpen ne egyél, mert az piszkosul csinálja a gyomorsavat.

Mindenképpen kerüld azokat az ételeket, amik savat csinálnak, nézz utána a neten, hogy mik azok az ételek. Nem mindenkinek válik be, a többségnek igen, hogy ha ég a gyomra, akkor eszik pár szem kekszet. Illetve ha jól tudom Rennie rágótablettát ilyenkor is lehet szedni gyomorégés ellen. Ha alszol vagy fekszel, akkor azt mindenképpen úgy tedd, hogy a fejed legyen megemelve egy bizonyos mértékkel, ezzel elkerülöd azt, hogy a gyomorsav feljöjjön.

És pihenj többet ilyenkor.

Amúgy ez nem okoz vetélést. Ezeregy nő szenved gyomorégéssel a terhesség alatt.

2014. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kicsit meg nyugotam köszönőm
2014. jan. 24. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem a kezdettől gyomorégésem van, hányok... 23 hetes vagyok, és nem vetéltem el :)
2014. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ettől biztos, hogy nem fogsz elvetélni :)
2014. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
remélem .: köszönőm akik írtak , ha szeretnétek írni még írjatok csak
2014. jan. 24. 15:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lesz gond nyugi! De ha gyomorégésed van akkor került a savas ételeket beleértve a narancsot is!


Jó babavárást!

2014. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!