Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Tescoba kapható szívhangh...

SOS! Tescoba kapható szívhanghallgató? Furcsán fáj a derekam és még csak 16+5 hetes vagyok, Gyorsan be kellene szereznem valahonnan, ismerőseimnek nincs.

Figyelt kérdés
vagy rohanjak ügyeletre? Már éreztem mozogni párszor, de mostanában nagyon gyenge, szinte el sem tudom dönteni ő-e az. 2 baba. csak félek ügyeletre menni, mert elég bunkók tudnak lenni, egyszer már voltam, vaklárma volt. vagy egy hónapja.
2014. jan. 24. 20:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve nem párszor éreztem, hanem sokszor több hete, csak mostanában nem nagyon. Vagy csak nagyon gyenge, mozgásszerű érzés.
2014. jan. 24. 20:20
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Ne parázz már!

Több hete nem érezheted, ha most vagy alig 17 hetes.

2014. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia. Még nem baj, ha nem érzed mindig mozogni. A tescoban nincs szerintem szívhanghallgató, nem láttam még ott. Ha nagyon pánikolsz nézz be az ügyeletre. Esetleg feküdj a hátadra egyél csokit, és várj, hátha érzed a picit.
2014. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2. babánál miért ne érezhetném? elsőt is 15 hetesen éreztem először. De lehet csak kimerültség miatt fáj a derekam, hasam, csak nagyon aggaszt.
2014. jan. 24. 20:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy már ilyen paramami!!Nincs semmi gond,csak te fújod fel.Nyugi!
2014. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tescoba nem hiszem, még egérpadot sem forgalmaznak már. Legalábbis nálunk.
2014. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Még nagyon kicsi, simán tud úgy bújni, hogy ne érezd annyit. Ebben a "korban" ezért nem hiszem, hogy ügyeletre kellene rohanni.

Soha nem láttam még ott, de szerintem most az is csak arra lenne jó, hogy jól megijeszd vele magad, nem olyan egyszerű ám megtalálni.

Egy kis derékfájás pedig normális.

Ha holnapra elkezdesz tartósan görcsölni és rettentően fáj a derekad, akkor benézhetsz a kórházba.

2014. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A derekad bármitől fájhat, vegyél be magnéziumot. Voltál már terhes, tudnod kellene, hogy ilyenkor normális, ha nem mindig érzed. Amíg nem görcsöl nagyon a hasad és a derekad, addig nincs baj. Nagyon pici még, van hová elbújni.
2014. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Igen voltam mar terhes pont ez az, hogy maskepp volt mert akkor intenziven minden nap ereztem, mar az elso mozgasok utan. De lehet a fiam lustabb mint anno a lanyom volt.
2014. jan. 24. 21:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ha érdekel nekem van. Eladó.
2014. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!