Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes magzat el tud úszni...

16 hetes magzat el tud úszni a szívhanghallgató elől?

Figyelt kérdés
Ma már megtaláltam a babó szívhangját, de egyszer csak eltűnt, aztán újra megtaláltam, és most nem találom. Fordulhat el úgy, mert megúnta a piszkálódásom, hogy ne halljam a szívhangot, vagy miért nem találom?
2011. jún. 8. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok babát zavar az ultrahang, és hát ez is azon az alapon működik. az enyém rugdos miatta. De szerintem simán elfordulhat, hiszen helye még van. Szerintem akkor a legnehezebb megtalálni, amikor a gerince a te gerinced felé esik.
2011. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
amikor a babád rugdós hallgatózás közben, akkor hirtelen hangos lesz? mert ha igen, akkor az enyém is rúgdos:) De akkor szerinted is el tud még úszni, szóval nem azért nem hallom mert baj lenne. Hetente 3-szor szoktam hallgatni.
2011. jún. 8. 11:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha rugdos, azt onnan tudom, hogy érzem:) 36 hetes. De velem is előfordult régebben, hogy megtaláltam, aztán eltűnt, gondolom, akkor elfordult.
2011. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még el tud úszni, ilyenkor még bőven van helye odabenn. :) A védőnő nálunk csak a 20. hét után hallgatta meg mindig a szívhangot, pont ezért, hogy ne hozza rám a frászt. :) (és még akkor is sokszor elmászott a baba)
2011. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,el tud.Éppen ezért nem ajánlják a szakemberek ezeket a kütyüket,mert csak paráztatja magát a kismama(mármint nem te,hanem általában).
2011. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

igen még a 42-ik héten is.


9 nappal hordtam túl és ctg-re mentem, egy kezdö aszisztens volt, aki pont a hasam másik felére tette a szívhang részt, és sehol nem volt a szívhang, szerintem leizzadt a csaj rendesen, én meg elég ideges lettem kivettem a kezéböl kb egy perc után és oda raktam ahol mindig is szokott a szívhang lenni. és hoppsz ott verdesett ahogy kell.

egy 16 hetesnél meg még simán fordulhat úgy hogy egyáltalán ne halljad, vagy a tiedet hallod.

2011. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jún. 8. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig elmenekült,őt zavarta.
2011. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
még a 24. héten is el tud menekülni. :) az enyém sem szereti. :) A lányaim nem csináltak ilyet.
2011. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!