Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szexelni lehet?

Terhesség alatt szexelni lehet?

Figyelt kérdés

1 éve elvetéltem szedek utrogestant.+ magnézium+b 6 ot

eddigi panaszaim. Pisilés sokszor,alvásérzet,stb--

Szexelni szabad ??


2014. jan. 25. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
ha az orvos nem mondja hogy nem szabad akkor szabad. de ha te nem érzed biztonságosnak oldjátok meg behatolás nélkül.
2014. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az orvosom nem mondot semmit. Akkor lehet szexelni vagy sem ?
2014. jan. 25. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen akkor lehet, akkor nem lehet ah nem zárt rendesen a méhszáj avgy rosszz ehlyen tapadt meg a placenta vagy várzás van. Az hogy volt egy vetélésed nem ok rá hogy ne élhess nemi életet, de sok nö inkább nem kockáztat és megolják más módon, ezt döntésétek el ti. sok párnál a férfi idegenkedik töle mert miylen már hogy döngesse a babát. ez egyéb függő.
2014. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
elso trimeszterben akkor inkabb ne szexelj!!! Elegitsd ki a parod, ha erre van igenye maskepp. Az orvostol, ha tudod mihamarabb kerdezd meg (de emlekeztesd, hogy vetelesed volt mar es most is magneziumot es hormompotlast kapsz). Nekem is volt vetelesem, kovetkezo terhessegem alatt inkabb apacanak megyek, de nem kockaztatok...:-(.
2014. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is volt vetélésem és a dokim szigorúan kikötötte hogy semmi házasélet!

2014. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!