Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt hanyadik...

Terhesseg alatt hanyadik honapig lehet szexelni? Mindent szabad? Nem artunk a babanak? Ha neha szex kozben mikor nagyon bent van ugy erzem mintha hozzaerne a mehemhez. Az baj lehet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ebben a kérdésben nem tudok neked segíteni. Az orvosodtól kell megkérdezni, hogy meddig lehet. Van akinek végig lehet, van akinek egyáltalán. Nagyon sok mindenen múlhat.
2013. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A méhszájat nem kell "döngölni", amúgy mindent szabad, ami jól esik, ha nem tilt el az orvos valamilyen okból, akkor szülésig.
2013. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg az első és utolsó hat hétben nem lehet, legalábbis néhány orvos szerint. Szerintem amíg nem okoz fájdalmat, nem vérzel tőle, addig semmi gond, legálábbis nekem nem okozott gondot egyik lányommal sem.
2013. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

És melyiket számítják "első hatnak"?

Általában 4-6 hetesen tudja meg az ember, hogy babát vár.

2013. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
En a12.hetig ovatos lennek.Mert addig joval nagyobb a veteles kockazata.Marcius 12.re vagyok kiirva azt mondta a doki ,hogy februarban mar azert hanyagoljuk a szexet ha lehet.:-)
2013. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs panasz, akkor az első naptól az utolsóig lehet. Viszont csak finoman! Már vadulni nem kéne... :)
2013. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!