Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ütemben nő a terhes pocak?

Milyen ütemben nő a terhes pocak?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok és az utóbbi 2 hétben nem igazán nőtt a hasam. MOst már kezdek aggódni. 18. hétre kb 5 nap alatt nőtt egy hatalmasat, azóta stagnál. Hogy növekszik a pocak? Folyamatosan kicsit, vagy hullámokban? Bocsi,ha hülyeésget kérdezek :) Köszi a válaszokat!

2014. jan. 26. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hullámokban :)
2014. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hullámokban bizony. Mikor érzed hogy pár napig nagyon feszít és kemény szinte (nem keményedés hanem pl mikor felfújodsz vmitől) és utána enyhül na akkor nött egy nagyot.

Nekem pl 28 hetesen meg 31-32 hetesen volt 2 nagy ugrás.

33hkm

2014. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, hullámokban. Nekem a 24. héten 5 nap alatt 4 cm nőtt, aztán ott volt 3 hét, amikor folyamatosan csak nőtt. Utána a 34. hétben nőtt akkorára, hogy azt hittem, attól nagyobb már nem tud lenni, de tudott, a 36-39. hét között gyakorlatilag hetente duplázódott (érzésre, legalább is). Óriási hasam lett, pedig a 24. hétig nem látszott szinte semmi. Kabátban legalább is abszolút semmi.
2014. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!