Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 nappal a menstruáció elött...

Hedbébi kérdése:

2 nappal a menstruáció elött mit kellene érezni ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi különöset.
2014. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit, vagy ugyan azt mint ha nem lennél :)
2014. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan érzés mint amikor a menzi van? haspuffadás.gyakori vizelés. fáradtság. ingerlékenység, stb? mellbimbó körüli apro mirigyek duzzadása?bár az utobbi nem szokott lenni menzi elött. nálam!
2014. jan. 28. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen....
2014. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ami nekem minden mensi előtt van: ingerlékenység, mellfeszülés/fájás, puffadás, szex mánia :)

Ami terhesen a mensi előtt volt...ingerlékenység, mellfeszülés/fájás, puffadás, szex mánia, sőt aznap mikor meg kellett volna jönni még a hasam is görcsölni kezdett 5 percenként rohantam a wcre nehogy elöntsön de csak nem jött és ezek a tünetek az első hónap végégig szinte meg is maradtak...

2014. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem. teljes a bizonytalanság, :D kár, hogy nincs valami más jel. a biztos az ha nem jön meg... akkor meg kell várni a napot!
2014. jan. 28. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
pontosan :) tesztelni is akkor érdemes ha már minimum egy napja késik de a legjobb ha még több.
2014. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben,akkor várok még. köszönöm szépen ! :)
2014. jan. 28. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!