Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-es érzékenységű terhességi...

Megyo88 kérdése:

10-es érzékenységű terhességi teszt kimutathatja a terhességet, menstruáció előtt 3-4 nappal?

Figyelt kérdés
14-én vagy 15-én kellene megjönnie, viszont már nagyon türelmetlen vagyok és szeretnék tesztelni hamarabb! Van értelme?
2012. máj. 8. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tesztelj, nagy valószinüséggel - lesz a teszt, ha terhes vagy, ha nem. Még nagyon korai. Majd ha kimaradt, akkor tesztelj.
2012. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nappal előtte halványan ott volt a 2. csík.
2012. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
De az is lehetséges, hogy kimutatja már.
2012. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ne türelmetlenkedj! gondolj arra, hogy repülnek az évek.. mert ez így igaz. egy hét plusz pár nap semmi egy élethez képest.. csak az elmaradt után tesztelj, mert ez így fals eredményt adhat. én is meg voltam lőve, mégis kivártam, amíg hét napot késett. persze Neked nem kell ennyit várnod, de legalább a három napos késést szerintem bírd kivárni.
2012. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak azért vagyok ilyen türelmetlen, mert pár napja furcsa jelek mutatkoznak. Olyan érzésem van, mintha hőemelkedésem lenne, fel vagyok puffadva, éhségrohamok törnek rám és duzzadtak, érzékenyek a melleim!
2012. máj. 8. 11:23
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok! Megpróbálok türelmesebb lenni, csak nagyon nehéz, mivel első baba lenne és tudom, hogy a párom is nagyon szeretné!
2012. máj. 8. 11:26
 7/17 anonim ***** válasza:

Várj még pár napot szerintem.

Bár nekem a 25 teszt rögtön pozi lett ennyi idővel a mensi előtt.

Szorítok, hátha babó van!:)

29hkm

2012. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is halvány pozitív lett 4 nappal előtte.

Én is nagyon kiváncsi voltam, és minél előbb tudni akartam, nem vagyok az a típus, aki hetekig ül a dolgon, hogy majd egyszer kiderül aztán majd lesz valami...

Szerintem nyugodtan tesztelj, és ha negatív lesz, azt ne vedd biztosra.

2012. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én sem bírtam ki és havi előtt 4-et is csináltam, mert voltak jelek. :) Nemsokára szülök.

Vegyél tesztet és csináld meg. Ha negatív akkor csinálj másikat pár nap múlva, ha mégsem jönne meg.


Sok sikert.

2012. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babához! :)

Csak már azt sem tudom igazán, hogy ezek valós jelek? Vagy már csak bebeszélem magamnak, mert annyira szeretném, hogy sikerüljön!

2012. máj. 8. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!