Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van ez a folyamatos...

Mitől van ez a folyamatos éhségérzet nálunk, terheseknél?

Figyelt kérdés
Alig hogy eszek valamit már fél óra mulva ujra éhes vagyok!
2014. jan. 29. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány hetes vagy, de nekem teljesen változó volt eddig az étvágyam, és inkább nem volt mint igen. 14 .hétig szinte semmit nem tudtam enni, most 21 hetes vagyok, de most is kevés ételt. Kívánós szerencsére nem vagyok, de vannak jobb napjaim :)
2014. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is a 21.dik hétben vagyok és szerintem kevesebbet eszek, mint terhesség elött, ha megeszek egy sütit a második már nem fér belém... Folyton úgy érzem, hogy tele vagyok...
2014. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok egèsz nap kifele fordul a kaja a szàmból al7g tudok lenyomni valamit, de 6 utàn meg ahogy írad eszek ès megint ennèk ès megjnt, mèg a hasam is korog....

Nem tudom az okàt :*(

2014. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is 21 hetes vagyok, és alig eszem :D

Igyekezz lassan felszívódó szénhidrátokat enni, úgy nem leszel állandóan éhes. És igyál sokat (vizet :))!

2014. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 13.hetes vagyok de én is alig birok enni...eddig egész nap hânyingerem volt öklendeztem kedvenc kajàimat nézni se birtam....most màr picit jobb de nem az igazi...nagyon keveset eszek...pl édességet meg nem tudnàm enni...
2014. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén 21 hetes vagyok :) Én állandóan tudnék enni,próbálom visszafogni magam.Eddig 3és fél kilot hiztam :(
2014. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem csak az hogy allandoan tudnek enni hanem hogy allandoan ehes is vagyok ugy korog a gyomrom mintha orak ota nem ettem volna.holott felmoraval azelott ettem.kivanni max edesseget.de mast nem.engem nagyin zavar.es nem csak a kilok miatt
2014. jan. 29. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Próbálj meg "jó" kajákat enni, hasznos szénhidrátot, fehérjét. Ami lassan szívódik fel, attól nem is leszel olyan éhes hirtelen. De egyébként is fontos, hogy megfelelően táplálkozz, mert a babának is az a jó, ráadásul a plusz kilóktól nem csak esztétikailag fogod rosszul érezni magad, hanem sokkal nagyobb esélyed is van betegségekre. (toxémia, terhességi cukor)
2014. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!