Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor múlik majd el ez a...

Mikor múlik majd el ez a folyamatos éhségérzet?

Figyelt kérdés

Pár napja a megszokottnál kevesebbet eszem. Ez másnál a normális adag, csak én mindig nagy étkű voltam, és mindenből duplán vettem :). Ezen most kicsit változtatnék, de folyton úgy érzem,hogy éhes maradtam...Mennyi idő után múlik el ez az érzés?

Fogynom igazából csak ilyen 5-6 kilót kéne, szóval nem vészes.

19/l


2012. jan. 6. 23:35
 1/4 anonim válasza:
én 1 hete vagyis csak január 3-tól csinálom ugyanezt. én is nagyétkű vagyok és az első 2-3 nap rossz volt mert én is éhesnek éreztem magam. de mostmár olyan mintha ez lenne a természetes, hogy nem tömöm magam tele mindenféle baromsággal :D
2012. jan. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy többször egyél kis adagokat, így nem leszel éhes, főleg, ha rostban gazdag dolgokat viszel be és sok folyadékot /víz, tea/ iszol rá.
2012. jan. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy csak 5-6 kilót híztál így. Én amúgyis mindennek a felét ettem és mégis van rajtam vagy 15 kiló...Amúgy 1-2 hét és megszokod
2012. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: igen, csak ennyit híztam, hálát is adok érte...Csak most rádöbbentem, hogy lehet, hogy ez nem lesz mindig így, azért akarok kicsit változtatni, nehogy visszaüssön ez az egész és késő legyen.

2012. jan. 7. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!