Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan vigyázzak jobban, hogy...

Hogyan vigyázzak jobban, hogy ne vetéljek el?

Figyelt kérdés
Nagyon félek.. Régóta terveztük a babát most 5 hetes vagyok. Félek, hogy elfogok vetélni. Munkahelyemen már bejelentettem így nem emeltetnek velem semmit sem.. Kímélő munkát kaptam. Tudom, hogy ez semmin se múlik mert attól még elvetélhetek. De abba én belehalnék... :(

2014. jan. 29. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz jobban vigyázni csak vigyázni magadra. Ja de mégis! Ne parázz rá ilyen dolgokra. Többet árt mint hinnéd. Nyugi. Ez a lényeg. boldog babavárást.
2014. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Kíméld magad. Ne szaladj, ne ugrálj, ne nyújtózkodj, ne emelj nehezet. És a szex is inkább óvatos legyen, mint vad.
2014. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj, azt érzi a baba! :-) Hallgass megnyugtató zenéket, olvasgass, lazíts! :-)
2014. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bízz a babádban, ez a legfontosabb, az állandó aggodalom, görcs őt is terheli.

Nagyon nehéz tudom, de most ő a legfontosabb. Bízz benne, sírni csak akkor szabad, meg félni, ha megtörténik a baj.


Kitartás, fel a fejjel. Szorítok neked!

2014. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolsz rosszra?Történt már veled esetleg baj??
2014. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Ha már olt egy vetélésed, akkor megértem a félelmed. Ha meg nem akkor nem értem miért gondolsz ilyenre... Nekem volt vetélésem, nem haltam bele, de padlón voltam. Egy évre rá lettem csak újra állapotos, azóta megszületett a kisfiam, épen és egészségesen.


okos barátnőm is mikor terhes lett, azt mondta, hogy ő annyira fél a vetéléstől, mert én is elvetéltem. Köpni nyelni nem tudtam... Bocs, de nagyon felbosszant ha valaki állapotos lesz és csak ezen tud görcsölni, hogy jajj mi lesz ha elvetélek. ÖRÜLJ A BABÁDNAK!!!!!!!!!

2014. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A családban már előfordult vetélés.. Egyik munkatársam is elvetélt. Ő is eléggé padlón volt. Tudom nem szabad rágörcsölni de amikor egyedül vagyok ( pl.: most is ) ilyenkor előtör rajtam ez az egész.


Munkahelyen is vannak elég szívós napjaim mikor mindenki bal lábbal megy be és ki is lehetne a hibás ha nem én. Ilyenkor rajtam zúdul minden..Elég stresszes napjaim szoktak lenni...


Köszönöm a válaszokat! :)

2014. jan. 29. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Kérlek na haragudj de ezek amiket leirtàl egyik sem indokolja hogy bármi baj lenne a te terhességeddel...de ne stresszelj az árt!!A babavàràs a legszebb időszak kell legyen az Èletben!!
2014. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!