Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elegem van a páromból, ahogy...

Elegem van a páromból, ahogy viselkedik velem mióta babát várok!?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a szexuálisg életünkkel lettek gondok. A terhesség eleje óta abszolút nem kívánom a szexet, de amikor csináljuk akkor is fáj utána is 1-2 napig "ott". Kb havonta van azért. A párom azt hiszi azért, mert megcsalom. Van egy 2 éves kisfiunk, ha elmegyek vele sétálni ideges, mert "csavargok". Akkor is, ha a telefonomhoz érek, mert "kinek az sms-ét várom?". Nem mehetek el vásárolni sem csak vele, vagy ha kell valami szólnom kell és ö hoz, mert szerinte mostanában túl sokat költök. úgy bánik velem mint egy rabbal.

A babának örül nagyon, de azt hiszi van valakim, hiába mondom, hogy mi a gond, meg, hogy szeretem, nem hiszi el... :(

25 hkm


2014. jan. 30. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nektek kell megbeszélni, mi idegenek nem tudom mit mondhatnánk erre..
2014. jan. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Valami igazi őstulok lehet a férjed. Buta sötétagyú parasztember. Én sem szexeltem az urammal dec. közepe óta, mégsincs egy bántó szava sem. Részvétem, bocs, de beleválasztottál!
2014. jan. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Hat nem egy megerto ember az bitos . Hogy tudol egy ilyen emerel elni hol a szabadsag hol a bizalom ez mar beteges.enyi tiszteletet nem erdemelsz ki tole? Terhesen.en egy ilyen embernek biztos nem szulnek.
2014. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Aki ilyen mértékű féltékenységre képes,annál nem most kezdődött,ott első perctől kezdve megvannak a jelek arra,hogy szereti kisajátítani a másikat.Te ennek az embernek a második gyereket szülöd.Gratulálok!
2014. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

nyilván az ember egy kisgyerekek, meg egy babával a pocakjában lép félre :-D

Igazi hülye a párod.

2014. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Mondd el neki, érthetően, akárhányszor rákérdez. Nem kívánod, nem csak vele, mással sem... Félted a babát. Amúgy lehet kicsit "bekattant", még most sem fogta fel teljesen, h újra apuka lesz. Összegyűlt benne mindenféle gondolat, fél hogy elveszíthet titeket. Ha megszületik a baba, talán megnyugszik (?). Addig meg... Hát, bírjátok ki vhogy. Fontos, hogy minden adandó alkalommal éreztesd milyen fontos neked, és mennyire szereted.
2014. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

Vegyél erőt magadon és elégítsd ki máshogy.

Tudom, nem egyszerű, de ha akarod ezt a kapcsolatot, meg kell tenned.


Viszont a pasi nagyon gáz. Iszonyú butának tűnik (bár ennyi alapján nem lehet természetesen senkit megítélni) és rettenetesen önzőnek.


Én a helyedben leírnám neki (levél, e-mail, mms), hogy szeretem, soha nem csalnám meg, de legyen megértő ha ő is szeret. És így hátha felfogja :)

2014. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

persze, nem számít ha egy-két napig fáj a kismamának szex után, azért csak tegye szét a lábát a béke kedvéért. Hogy a hülye pasija ne hisztizzen. Az sem baj ha majd a szárazság közbeni szex miatt felhorzsolódik a huvely fala és lesz majd belőle egy szép huvelygyulladás....Jó az terhesen (is). Inkább ez, minthogy a pasi helyretegye magában a dolgokat. Merthogy neki lelki problémája van.

Most komolyan, WTF ???

2014. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!