Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes kismamák, hogy vagytok...

28hetes kismamák, hogy vagytok? Hogy áltok a gyerek szobával? Mennyit híztatok? Pici neme meg neve meg van már?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A gyerekszoba kész,már csak egy-két apróság hiányzik. 6 kilót híztam eddig,kisfiú lesz.Nálad mi újság? :)
2014. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekünk még az ágy hiányzik.Én is 6kg-ot híztam.Kisfiú és Balázs lesz.
2014. jan. 30. 13:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Remelem johetek, en majd vasarnap leszek 28 hetes. Szoba meg sehol, majd most kezdjuk el egyaltalan epiteni. Mert most csak a nappalink van meg a halonk. Szoval meg visszavan minden. Kisfiu lesz es Ábel lesz a neve. En sajnos rengeteget, mar 20 kg-ot hiztam. De szerencsere jol vagyunk mindketten. Mostanaban estere faj mindenem, kicsit nehezen megy a mozgas. De biztos a sulyom miatt. Mikorra vagytok kiirva? Nektek is lassan megy az ido?
2014. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nálam derék fájással vannak gondok.Április 21re vagyok kiírva.
2014. jan. 30. 13:35
 5/13 A kérdező kommentje:
Az idő sajnos itt is lassan telik már nem tudok mit csinálni itthon.
2014. jan. 30. 13:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is április 21-re vagyok kiírva és nagyon várom már.Lassan telik az idő nagyon.Fájdalmaim nincsenek,de nem alszom mostanában túl jól. (1-es vagyok)
2014. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Hat ez az alvas nalam is katasztrofa. Nagyon konnyen elalszom este, viszont ejfelkor mar fent vagyok, es utana is kb. orankent kelek. Pedig direkt nem alszom nappal. Mire megjon a baba hulla leszek a kialvatlansagtol :-)
2014. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én éjszaka egyszer felébredek és utána 1-2 órát vergődök de utána már csak reggel ébredek fel.Akkor ez nem is olyan vészes.De azt mondják ez csak egyre rosszab lesz.
2014. jan. 30. 13:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen,én is úgy hallottam,hogy a "végén" már nem tudnak aludni a kismamák.Ehhez képest korainak tartom,hogy már most nem tudom rendesen kialudni magam.Az megnyugtat,hogy nem vagyok egyedül :) Vizesedéssel hogy álltok?
2014. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem egyáltalán nincs.
2014. jan. 30. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!