Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az élet két gyerekkel?...

Milyen az élet két gyerekkel? A nagyobb kisovis. Hogyan telik a napotok, van segítségetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A nagy középsős, a pici 7 hónapos.

Reggel a férjem elviszi a nagyot oviba, én figyelek a picire, mert mindenhol fel akar állani, esik kel, mászik, mindent leszed lehúz...míg alszik addig főzök, majd ha felkelt megint kezdődik a felügyelet:)

Délben megyünk a nagyért oviba, majd haza, itthon ebéd, elatatom a kicsit, a nagy mesét néz, majd elindulunk játszótérre boltba. Megjön a férjem, együtt vagyunk a gyerekekkel, majd vacsi,fürdetés, altatás. 9-re alszanak a gyerekek, akkor leülünk a férjemmel tv-zni, beszélgetni.

Nagyik vidéke laknak 200-km-re, csak én vagyok meg a férjem a gyerekekkel.

Igazából jól elvagyunk, szeretek itthon lenni a gyerekekkel, elboldogulok, nincs is szükségem segítségre.

2014. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy kiscsopis, kicsi 1,5 éves. Ősz óta ovis csak a nagy, reggel 9re viszem általában, fél1re megyek érte. Közben a kicsivel bevásárolunk, takarítunk, mosunk. Főzni nem szoktam ha ébren vannak, csak éjjel vagy korán reggel. Az előző év izgalmasabb volt, mikor a nagyobb még csak 3 éves volt és itthon volt egész nap, a kicsi meg pár hónapos. Megoldottuk. Az első 1,5 hónapban volt segítségem, a nagyobbal foglalkozott mindig valaki délelőttönként (anyukám, apukám, tesóm vagy a férjem), akkor könnyebb volt. Ha olyan dolog lenne, megkérhetném anyukámat, ugrana egyből, ha pl vigyázni kellene valamelyik gyerekre. De eddig megoldottuk mindig.
2014. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, két fiam van, a nagyobbik 3 és fél éves, kiscsoportos az óvdában. A kissebbik 10 hónapos.


Reggel 7 körül ébredünk, a nagyot viszem az oviba, utána a kicsivel megyünk boltba, ha kell vásárolni, általában kétnaponta főzök, délelőtt takarítás, amíg a kicsi alszik, délben megyünk vissza az oviba, aztán délután elaltatom őket, ha szerencsém van egyszerre alszanak, én kicsit szusszanok, netezek, aztán délután játék, fürdetés, este 8-9 között alszanak el. Nekem sokat nincs otthon a férjem, de így is elvagyunk.

2014. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
javítom: kisebbik
2014. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!