Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hét 2 napos terhes vagyok....

4 hét 2 napos terhes vagyok. Mikor kell először nőgyógyászhoz mennem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
6-7 hetesen
2014. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sokan mennek ugynevezett 0. uh-ra. az az 5. hét betöltése után van itt csak azt állapitják meg méhen belül van-e. Ilyenkor szivhang még nincs. A 6. hét után van szivhang és ezután jelentheti ki csak az rovos hogy élö terhességröl van szó. Tehátamikor már mindenképp azánlott az a 6-7 hét között, körül. De ha türelmetlen avgy mehetsz már 1-1,5 hét mulva egy 0. uh-ra.
2014. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen mentem, ott már volt szívhang is :)
2014. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 4 hét 3 napos vagyok. Én jövőhét csütörtökön megyek. Vannak már tüneteid? :)
2014. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én csak mellfeszülést érzek, meg néha beleszurkálódik a méhembe. Én már próbálkozás előtt 1 hónappal Elevitet szedtem, talán ez is segített, hogy elsőre összejött.
2014. febr. 1. 08:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha semmi baj nincs, akkor valóban ráérsz menni. Ha barnázol/vérzel, erős fájdalmaid vannak, vagy bármi olyat észlelsz, amiről úgy gondolod, hogy nem normális, akkor inkább menj dokihoz. Ha elmégy hamarabb az orvoshoz, abból nem lehet baj. Gratulálok és boldog babavárást kívánok. 13 hetes kismama
2014. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!