Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes 3 napos terhes vagyok....

5 hetes 3 napos terhes vagyok. Ma egy nagyobb sétából hazaérve egészen halványan, alig észrevehetően a bugyin, és a papiron barnás volt a váladék. Ugye nem jelent nagy bajt? Azóta nem ismétlődött.

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, lehet, hogy kell egy kis hormonpótlás.
2013. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor egy nőgyógyászati ránézés ajánlott!

Én barnás folyással 3 napig kórházban voltam és kaptam megfelelő gyógyszert.

A barna folyás lehet természetes is akár a terhesség során, de ugyanakkor lehet akár egy vetélés kezdete is. Viszont ebben az esetben tudnak gyógyszert adni, hogy nagyobb eséllyel megelőzhető legyen.

2013. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy kis haematoma lehet. Menj el orvoshoz és kapsz progeszteront. Minden jót!
2013. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a dokit javaslom. Nekem 6 hetesen volt kicsi vérzés, hüvelytablettát kaptam rá, amit a 12.hétig kellett szednem. Lehet amúgy sem lett volna baj, mert sokszor pici vérzés vagy barnás folyás normális is lehet, de kockáztatni nem éri meg. Én örülök, hogy elmentem, mert bele sem merek gondolni, mi lett volna, ha mégsem normális az a kicsi vérzés.
2013. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 14. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a probléma? Megírod? Minden oké veletek?
2013. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, minden rendben ! Utrogestant kaptam. Azóta már 15 hetes vagyok és szépen fejlődik a picim.
2013. dec. 24. 11:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennek örülök :) Nekem is az Utrogestan segített, pedig engem jól meg is ijesztettek, hogy vagy lesz baba vagy nem, reménykedni lehet csak.

Azóta négy hetes a lányom. :)

Minden jót kívánok nektek! Boldog babavárást, aztán könnyű szülést!

És persze boldog új évet :)

2013. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!