Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST- CTG Mi olvasható le...

NST- CTG Mi olvasható le erről a magzati szívhangról? (KÉP)

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 1. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Aludt a baba alatta? Egyébként a dokinak kell megnéznie, de szerintem ez értékelhetetlen, de csak laikusként mondom, nekem mindig ébresztgetni kellett a babát, ha nem mozgott, mert különben nem látszik rajta semmi érdemleges.

Azt kéne amúgy látni rajta, hogy amikor mozog a baba, akkor felmegy a szívfrekvenciája, majd visszaáll az eredeti környékére.

2014. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy ilyen dolgot laikusoktól, neten kellene megkérdezni.

A CTG-t megnézi a doki is. Ő mit mondott?

2014. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a végén állandóan ilyen volt, be is kellett feküdnöm és végül megindították, de a babának szerencsére semmi baja nem volt. Nézd itt egy kép...talán jó lesz a link: [link]
2014. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem jó alink :( úgyhogy itt a bejegyzés ahol láthatod a képek között: [link]
2014. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
160-nál tuti nm aludt a baba (130-140 körül van a mozgás nélküli) Ilyenem még nekem se volt soha... Papírodra azt írták,hogy AR? Mert akkor nincs gond...
2014. febr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a kép nem mostani, de nagyon kíváncsi vagyok,hogy ti hogy látjátok!
2014. febr. 4. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Az fhr 150es 160 kozotti, ez jo, de nincsen rajta acceleratio, ami vagy azert van, mert alszik, vagy azert, mert hipoxias. Egy enyhe acc. Volt, deceleratio nincs, az amplitudo 5 koruli, emiatt ujra kellene probalni az nst-t ebresztgetes utan, amennyiben a flowmetria norm.

Miert...?

2014. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!