Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki használt már Klion...

Valaki használt már Klion hüvelykúpot? Más is érzett így? Vagy akár más fajta kúptól? Normális ez, vagy abba kellene hagyni?

Figyelt kérdés
Amig nem kezdtem el,addig semmilyen tünetem nem volt fertőzésre, esetleg a hasgörcsölgetés, de mióta elkezdtem, azóta minden reggel irtóra viszket és kicsit csíp is a hüvelyem. A gyógyszer váltja ki, vagy nem kéne tovább alkalmazni? 10 napra írták fel,most tartok a 3. napnál.
2014. febr. 1. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem írják fel. Attól, hogy nem volt tüneted fertőzésed lehetett. Kezeld magad, tisztul a szervezeted. A babának akkor lehet baja, ha nem kezeled.
2014. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen mikroszkóp alatt bacit lattak, de a crp-m teljesen rendben van. Köszi a választ, folytatom, csak elég kellemetlen érzés.
2014. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsi, a kérdező voltam, csak a párom telójáról írtam az ő fiókjából.
2014. febr. 1. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Én használtam már, nekem is égetett. Nekem sem volt fertőzésem, csak a doki azt mondta használjam el mert ez jó koraszülés megelőzésére is.
2014. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. febr. 8. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem ugyanezek a tüneteim, viszket, ég csíp. Végig csináltad a kezelést? Nem kellett abbahagyni? Én a második napnál tartok, talán jobb mint tegnap, de még mindig kellemetlen. 17 hetes km

2014. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!