Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben a Szent Annán...

Debrecenben a Szent Annán 4D-n a rubint csomagba pontosan mi van benne?

Figyelt kérdés
Úgy értem hány kép, meg videoklip? 5000Ft-ba kerül

#4D #Debrecen #Szent Anna #Rubint csomag
2014. febr. 2. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Bár gondolom ezt te is olvastad. Mi gyémánton voltunk 4éve. Nagyon nagyon meg vagyok elégeve!!

De ezzel most felkeltetted az érdeklődésem. 14 hetes vagyok, lehet beválalok egy ilyet.

Ha hamarabb eljutsz mint én akkor én is kíváncsi vagyok pontosan mi volt.

2014. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Itt a 4.válaszadó kommentjét olvasd.

[link]

2014. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ, én kb 2 hét múlva megyek és megírom majd neked hogy mi volt!
2014. febr. 3. 06:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi újság?

Majd írj, ha voltál.

Én végül elhalasztottam. Márius 5-én megyünk 18 hetesre. Utánna soká lesz uh, ugyhogy belefér egy gyémánt és egy rubint is. :-)

2014. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Most vasárnap délutánra van időpontunk! :)
2014. febr. 14. 05:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

De jó nektek!! :-)

Jó mozizást! :-)

Várom majd az infókat.

2014. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Hát nagyon szuper volt, igaz a kisfiam úgy feküdt, hogy a talpai a feje felett voltak és a lábszárával igyekezett takarni a pofiját, mégis elég jó képek születtek! A hölgy nagyon kedves, alapos és mindent magyaráz :) Kaptam 44db képet, 2-őt kinyomtatva is! Meg a CD- n van 3db 3-4mp-s videoklip :) Nekem nagyon megérte 5000Ft- ért :) Neked is szívből ajánlom!
2014. febr. 17. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!