Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győr-Moson-Sopron megyében ki...

Győr-Moson-Sopron megyében ki jó nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Váltani szeretnék, sajna, mert nem túl bő beszédű az orvosom, mindent úgy kell belőle kihúzni, nem is a legbiztatóbb, meg nem is vagyok vele megelégedve. Kérlek titeket írjatok pár orvost, aki épp az ellenkezője a leírtaknak! Nagyon megköszönöm! (Attól, hogy pl. máshol leszek dokinál, még az én kórházamban mehetek fogorvoshoz, és szemészetre?)


kapuvári 14 hetes kismama


2008. júl. 19. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Győrből írok és Dr. Papp Zsoltot tudom ajánlani, én is nála szültem. Elég sokan járnak hozzá és néha várni kell egy kicsit, de megéri. Kedves, mindent meg lehet vele beszélni, és kitűnő orvos. Tudom elég messze van, de ha érdekel priviben megadom az elérhetőségét.
2008. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Igen érdekelne, de neki csak magánrendelése van, vagy pedig kórházban is rendel?! Leírnál nekem mindent róla? E-mail címem:


nonesz@vivamail.hu


Előre is köszi!

2008. júl. 21. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!