Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülött mellett kőműves munka?

Újszülött mellett kőműves munka?

Figyelt kérdés
Szóval a baba az emeleten lenne . Az emeletről a lépcső a konyhába vezet (ajtóval el van választva,de sajnos nem téglával van befalazva a lépcső feljáró,csak gipszkarton van,így nem teljesen szigetel hangot,szagot,talán port sem) a konyhából pedig a spájz ,amit szeretne a család megcsinálni. Üveggyapotozás,betonozás,gipszkartonozás,festés,járólapozás,egyszóval minden.Porral,zajjal jár.Szerintetek így megoldható,vagy várnátok vele?

2014. febr. 3. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Várnék vele tavaszig, amikor már nyitva lehet az ablak, és nem kell annyi port beszívni.
2014. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Én várnék. NEKEM nem lett volna hangulatom ehhez egy újszülött mellett, még úgysem, hogy csak evett-aludt. :)
2014. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én várnék vele... vagy nem tudjátok megoldani hogy amíg ez zajlik átköltözöl a babával valamelyik mamához? bármennyire is el van zárva, csak megy fel por... és az nagyon nem lenne egészséges a picinek...
2014. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,a baba még nem született meg,két héttel elötte be kell feküdnöm és addig szeretnék megcsinálni,de ha valami miatt elöbb jönne,akkor is neki akarnak állni.Ráadásul akkor még koraszülöttnek is számítana.
2014. febr. 3. 14:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Mamával lakunk,neki olyan sürgős,azt mondja nem lesz semmi baja annak a gyereknek,én nem értek egyet.
2014. febr. 3. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
te anyukád vagy a férjedé? ha a tied, próbálj vele Te beszélni, ha a férjedé, akkor meg ő... ahogy valamelyik válaszoló írta, tavaszig mindenképpen várjatok akkor, ha nem tudsz máshova menni, mert akkor lehet szellőztetni.. ennyit már csak kibír az unokájáért :)
2014. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!