Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lehetséges, hogy pajzsmirig...

Az lehetséges, hogy pajzsmirigy alul működés mellett lettem terhes?

Figyelt kérdés

14,3 a TSH szintem, nem szedek rá gyógyszert, mivel a dokim kérdezte szeretnék e még babát, és én nemet mondtam rá.Erre ő azt válaszolta, hogy ha nem okoz problémát, akkor nem szedünk rá gyógyszert, de ha mégis babát szeretnénk, akkor mindenképpen el kell kezdeni, lehúzni a szintet. Megszakításosan védekeztünk a férjemmel, mivel az endokrinológus azt mondta, hogy ilyen érték mellett lehetetlen a teherbeesés...

Hááát,mit mondjak, talán mégis lehetséges????

nov 30.án volt utolsó mensesem, és tegnap teszteltem pozitívat.

Olvastam a neten, hogy pajzsmirigy alulműködéssel is lehet téves pozitív a teszt.

Valaki esetleg járt így, miről lehet itt szó, tényleg terhességről, vagy csak a tesz mutat hibásat az alulműködés miatt???

2 hét múlva kaptam időpontot, de addig biztos megőrülök....Segítsetek :)


2014. jan. 4. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia lehetséges a terhesség! Én tavaly voltam így magas Tsh szint és összejött a baba, nem sikerült lenyomni elég gyorsan és a 9. héten elvetéltem sajnos! Nem megijeszteni akarlak de egy endokrinológus azért én sos-be felkeresnék!
2014. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 14 volt a Tsh-m mikor teherbe estem.

Gratilálok!:)

2014. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is pm lulmukodesel lettem terhes es nem volt kezlve,csak a terhesseg alatt. Szerencsre nem veteltem el. Ha szeretned,h megmaradjona a baba,akkor nagyon gyorsan menj el endora, mert ez a tsh ertek vetelestokozhat.
2014. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. jan. 6. 16:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Tesóm is 11es barátnőm 15ös pajzsmirigy tsh eredménnyel lett terhes.De tényleg sürgősen doki :) És mostantól havonta nézik majd a pajzsm.szintedet.Gratulálok!!!
2015. ápr. 26. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!