Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az gond hogy a terhesség...

Az gond hogy a terhesség során nem csak egy dokihoz járok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Max neked. Sztk alapon nem mindig ugyaz vizsgál.
2014. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) mivel terhesség előtt nem nagyon jártam dokihoz, így nem ismerem egyiket sem...most meg nem tudom eldönteni. :( de többnyire csak a beutalokat adják ha kérdésem van arra a védőnő is tud válaszolni.
2014. febr. 3. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
én sztk-ba járok, és az elején én is úgy gondoltam, hogy kb. mindegy, hogy kihez megyek, hiszen nőgyógyász - nőgyógyász, ugyan azt csinálja mind. Aztán az asszisztens kérdezte, hogy ez előtt kinél voltam, mondtam a nevét, aki ugye más volt, mint akinél akkor voltam, és közölte, hogy jó lenne, ha egy orvoshoz járnék a terhességem során. És sztk-ba (legalábbis nálunk) ugyanúgy időpont kell a dokikhoz, tehát nem csak odamegyek, és aki ott van, majd megvizsgál. De ha neked nem szólnak, hogy miért nem egyhez jársz, akkor szerintem teljesen mindegy, mert tényleg ugyanazt csinálja az összes, maximum az egyik szimpatikusabb, mint a másik.
2014. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés :) köszönöm. sokat segítettél. eddig egy nőgyógyásznál voltam aki sztk-s, kétszer pedig magándokinál voltam, tehát eddig nem is lett volna esélyük hogy szóljanak.még jövő héten elmegyek egy másikhoz, mert sok jót olvastam róla, és maradok nála, akik nálunk vannak dokik elvileg csak ő csinál ott uh-t és nekem az jó ha megnézik a babát :).
2014. febr. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!