Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, nagyon amatőrnek tűnik...

S. Éva kérdése:

Lehet, nagyon amatőrnek tűnik a kérdésem, de szükségét érzem feltennem. A teszt alapján terhes vagyok, és holnap megyek dokihoz. Ti mennyire szoktatok szőrteleníteni amikor nőgyógyászhoz mentek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én teljesen.
2014. febr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is teljesen.
2014. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen :)
2014. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én alapból meghagyok elöl egy csíkot, és nőgyógyásznál se teszek másként.


[link]


Mint itt a Playboy.

2014. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó hogy csinálod, hogy egyenes és egyenletes lesz a csík? Nekem sosem sikerül :(
2014. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha az orvoslátogatás előtt pár nappal szőrtelenítettem, akkor nem szedem le, de ha régebben, akkor leborotválom előtte. De hidd el, a dokit egyáltalán nem érdekli.
2014. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
teljesen, de volt már olyan, hogy szőrösen, szőrös lábbal rohantam az ügyeletre, mert véreztem. senki nem nézett rám görbén.
2014. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a dokikat ez annyira nem érdekli hogy el sem képzelnéd :)

Amúgy inkább 1-2 naposan mennék, mert a frissen borotvált terület egyrészt érzékeny, másrészt az apró sérülések miatt fertőzésveszélyesebb is.

2014. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egyébként is rendszeresen szőrtelenítettem magam teljesen! De ha doki előtt mondjuk két napos volt a "szőröm", akkor nem estem neki megint kizárólag azért, mert dokihoz mentem!
2014. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is teljesen, de szerintem láttak ők már mindent :)
2014. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!