Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok még? A pozi...

Terhes vagyok még? A pozi teszt óta 3*2 Utrot szedek, tüneteim nincsenek a megnagyobbodott melleimen kívül, az érzékenysége viszont elmúlt. Csak telltebbnek érzem.

Figyelt kérdés
Két napja nagyon fájt a petefészkem, nospa segített és a magnesolv. Tegnap este megint fájt de nem tudom pontosan mi. Megint nospa és magnesolv. A hasfeszülést néha érzem. Elvileg a 6. Hét elején vagyok. Az 5. Heti uh szerint minden rendben volt,2 hét múlva kell visszamennem.

2014. febr. 1. 17:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Volt már 2 bizonyítot terhességem, amik megszakadtak a 7. És az 5. Héten meg néhány olyan, amit orvos sem látott, mert olyan korán elmentek sime mensivel. Aggódom.
2014. febr. 1. 17:16
 2/5 anonim ***** válasza:
ne aggodalmaskodj!! az csak rosszat tesz.próbálj nyugodt lenni, foglald el magad, biztos, hogy minden rendben van a babával:) ha most nem akkor később lesznek tüneteid, vagy a terhességed alatt egyáltalán nem lesznek.:) nekem is állandóan fájt a hasam, ez normális terhességnél.készül a méhed.boldog babavárást:)
2014. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de írhatsz privátot is nyugodtan.(én nemrég elvesztettem a babám szívesen beszélgetek veled, hogy megnyugodj)
2014. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom a babád elvesztését! Hányadik héten történt?

Nekem megint nospat kellett bevennem. Igyekszem nyugodt maradni és pozitívan gondolkodni.

2014. febr. 2. 08:31
 5/5 anonim ***** válasza:
7 hetes volt de már 9-nek kellett volna lennie.:( most majd rászánom végre magam , hogy visszamenjek kontrollra, mert már dec.-ben el kellett volna mennem, de félek.doki biztos jól le fog szidni.. aztán egy sor vizsgálatot kérek és újra nekilátunk.te pedig pihenj nagyon sokat szedjél magnéziumot egyél sok gyümölcsöt kíméld magad és ne olvasgass semmilyen rémtörténetet! majd írj, hogy mi újság, szorítok értetek:)
2014. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!