Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte elöször a...

Ki mikor érezte elöször a baba mozgását első babánál? 16hetes vagyok néha érzek kisebb bizsergést ez már az lenne? és a pocitok mikor kezdett el szépen gömbölyödni? Aki tud képet tenne fel nekem a pocakról?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

pont 16 hetesen és olyan mint volt mint egy kis madár :D a hasamon is lehetett látni,hogy picit pattog azon a részen (később amikor már nagyobb lett és erőteljesen mozgolódott nagyon durva látvány volt a hasam).Vékony,de magas vagyok így a 25. hét előtt nem is lehetett rajtam észre venni,max olyan volt mintha jól laktam volna.Mondjuk akkora hassal szültem,hogy még a szülésznőnek is az volt az első kérdése,hogy koraszülés lesz??? (a kiírt előtt 1 nappal szültem)

Simán érezheted a babát :)

2014. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is 16-17 hetesen kezdtem érezni, bár akkor még nem voltam biztos benne. Aztán a 18-19 héten már apa is érezte, akkorákat rúgott. Most lépek a 24. hétbe és elég látványos, amit művel a kislányunk :) néha megijedek
2014. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam később jelentkezett mindez. 18-19 hét körül kezdtem érezni a kis buborékolásokat, és kerek 20 hetes voltam, mikor már rúgásnak lehetett nevezni. Onnantól kezdve meg már nem volt megállás, 1 héttel később apa is érezte meg látszódott is, hogy mozog a hasam. De van, aki 22 hét körül érzi először, nem kell megijedni, ha te is később érzékeled.:) Nekem 16 hetesen már elég szépen látszódott a pocakom.
2014. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes voltam amikor először éreztem baloldalt 3 kis mozgást vagy mintha kis buborékok pukkantak volna a hasamba. :) Az én pocim már 8 hetesen is látszódott. Sztem a bizsergő érzés az lesz :D
2014. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. inkább este érzem mikor hanyadt felszek máskor nem érzem
2014. febr. 4. 12:42
 6/12 anonim ***** válasza:
én kb. 20 hetes voltam, amikor már biztos voltam benne, hogy a baba mocorgását érzem. A hasam kb. a 25. héttől kezdett látszani, de még most 39 hetesen se túl nagy, pedig a baba hozza a "papírformát".
2014. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is 16 hetesen kezdtem érezni. 1 hétig apró kis rezgéseket éreztem, utána már rúgásokat. Vékony vagyok, 163 cm, már 12 hetes korom óta látszik a pocakom, éppen most mondta az ismerősöm, hogy már szűk kabátban is látszik.
2014. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor lehet nekem is a baba jelez:) én is vékony vagyok 158cm 47kg-val kezdtem azóta 2kg híztam. de én nem látom hogy kerekedne persze estére szép nagy.lehet még olyen korban is puffadás?
2014. febr. 4. 12:55
 9/12 A kérdező kommentje:
meg a mensi görcsök nektek meddig tartottak?mert van hogy még most is érzem de nem erősen és nem sokáig tart.
2014. febr. 4. 13:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a 16-17.héten kezdtem el érezni a mozgásokat,bár én konkrét kisebb rúgásokat éreztem meg ficánkolást.Biztosan lehet hamarabb is érezni a kisebb bizsergést,de én nem éreztem.Most 24 hetes vagyok,kb 2 hete látszik a hasam egy kicsit,lapos hasal kezdtem és így is nem rég kezdett látszani.Még olyan,mintha jóllaktam volna,nincs terhes pocakom egyáltalán.Hátsó falon tapadt a méhlepény,azt mondják ezért nem is lesz óriási hasam.Csíkjaim viszont már vannak,pedig kenegetem kismamáknak való olajjal is,de nem sokat ér. :-(

2014. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!