Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen még csak az üres...

5 hetesen még csak az üres petezsákot lehetett látni, normális ez? Nem kellene már az embriónak is mutatkoznia?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem látszott a kis drágám 5 w 6 d U.H-n,de ez nem mérvadó,ne idegeskedj,ez még az a kor,mikor minden nap számit,naponta nagyon nagy átalakuláson megy keresztül a kis életke,valakinek a 5.hét végén is alig látszi! :) Ne idegeskedj,aztán majd várom a fejlemémyeket! :)

Egy 3 hós kiscsajszi anyukája.

Ada.

2009. dec. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

vagyis a 6.hét végén.

:)

2009. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Én is így voltam ,annyi különbséggel,hogy már megvolt az időpont a kaparásra ! 4 nap múlva kellett visszamennem és addigra ott dobogott a kisfiam szívecskéje :)

Amúgy egy vérvételből kiderül minden ,itt nézik a HCG szintet ! Ha jó magas ,tuti hogy terhes vagy !

2009. dec. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

kedves előző. vérvételből nem derül ki. nekem 11 hetesen volt elvetélésem, nem volt szívhang, de a vérvizsgálat még mindig a terhességet mutatta ki.

a szervezet becsapós.

kedves kérdező: az izgulás és a stressz a legrosszabb amit most tehetsz. jól mondták előttem, egy baba egyik napról a másikra olyan sokat fejlődik, hogy fel se tudjuk fogni. olyan nagyon az elején vagy még. pár hét múlva biztos többet látnak és hallanak :)

2009. dec. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

első vagyok. igen a hcg terhesség megszakadása után még 2 hétig mutatkozik a vér,vizelet mintában,majd fokozatosan ürül. Na de ilyenre ne is gondolj kedves kérdező! :)

Ada

2009. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ada!Ne haragudj, de ezt a választ biztos, hogy nekem szántad?:)
2009. dec. 7. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 6 hetesen voltam uh.-on és még csak a petezsák látszódott!Két hét múlva kellet visszamennem és akkor már ott volt a baba és 13mm-es volt!10 hetes kismama
2009. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 hetesen nekem is csak a petezsák látszott, de 2 hét múlva már lehetett látni is őket és akkor derült ki az is, hogy ketten vannak. Ezen nem idegeskedj!
2009. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!