Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már lehet a magazatvíz...

Dezsuka kérdése:

Ez már lehet a magazatvíz szivárgása?

Figyelt kérdés
39 hkm vagyok! Ma reggel arra ébredtem, h el van àzva a bugyim. Vízszerű vmi, semmi szaga. Viszont a nyàkdugo még nem tàvozott, legalàbb is nem volt arra utalo jel vagy csak annyira darabokba tàvozhatott, h nem tűnt fel!
2014. febr. 6. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
....annyira átvan ázva?akkor valószinű igen a m.viz!nyákdugó távozhat ''vajudáskor is'' 5x átéltem...sok szerencsét!
2014. febr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok....irj azért hogy miújság! :) gyorsat és problémamenteset kivánok!
2014. febr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem vettem észre a nyákdugót szülés előtt, de többször is eláztam éjszaka, reggel egyébként is mennem kellett NST-re, ott szóltam, megvizsgáltak, másnap hajnalban már a kezemben volt a kisfiam. Nem kell a magzatvízszivárgáshoz nyákdugó. A mv-szivárgás olyan mintha bepisilnél folyamatosan, persze nem litereket csak 1-2 dl-t. Nekem ezt meg is unta a magzatburok, mert délután teljesen elfolyt a víz, úgy lezdődött a szülés. Szerintem simán lehet magzatvíz, ha közel van a kórház és be tudsz menni, nézesd meg magad, persze teljes menetfelszereléssel mert lehet hogy ma/holnap már babázol :)
2014. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azota voltam wc-n és mikor felàltam megint kifolyt vmennyi, ilyen àtlàtszopicit csuszos cucc. Ma megyek ctgre, talizok a dokimmal is.
2014. febr. 6. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Mizu?bentfogtak?szoritok neked!!!!!!!!!..első voltam 5 gyermekes :)
2014. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!