Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már a 12 hetes uh-n is látszik...

Már a 12 hetes uh-n is látszik az a bizonyos jellegzetes 3 csík a kislányoknál? Vagy az csak később lesz mérvadó?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A kislányokat, csak később tuják megmondani biztosra, mert ha nem látszik kuki akkor abból még azért lehet kuki, de ha már most látszik a kukaca akkor abból már lány nem lesz. Ahhoz, hogy már 12 hetesen azt mondják, hogy nagy esélyjel lány ahoz nagyon nagyon szerencsésen kell feküdnie, és nagyon jó uh orvos kell. Nem mondom, hogy lehetetlen, de kicsi az esély, hogy már most meg mondják, viszont ha most nem látnak kukit az félig már jó jel. (már ha lányt akartok) 12 hetes uh a fiam úgy szét tette a lábát, hogy még a vak is látta a fütyijét.
2014. febr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem semmi nem látszott a 12 hetesen, mert eltakarta magát. Hiába volt 4D-s.
2014. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták a 12 hetesen, hogy ne vegyem még biztosra a nemét, mert a 12 hetes magzatnak még van ott az a dolog, ami a lányoknál késöbb visszahúzódik, a fiúknál nem. Az én kislányomnak is volt 12 hetesen, már teljesen beleéltük magunkat, hogy fiú lesz, annak ellenére, amit mondtak. A következő uh-n már tisztán látszott, hogy kislány.
2014. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.héten azt mondta a doki,hogy ha tippelnie kéne,lányt mondana,a 16.héten 80 % lányt mondtak,és a 19.héten már 150%-ra.Szóval nekünk eltalálta a 12.héten,sógornőméknek meg 100%-ra mondták a kislányt a 12.héten (az is lett).De persze ehhez valóban jó doki kell és a babának is magamutogatósnak kell lennie,mi még nem éltük bele magunka a 12.héten semmibe.
2014. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!