Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedden kellett volna megjönnie...

Kedden kellett volna megjönnie, de nem jött. Van egy nagyon halvány pozitív tesztem. Viszont nagyon fáj a derekam, majd leszakad, se ülni, se állni, se feküdni. Semmilyen más tünetem nincs. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Vegyél be magnéziumot (magnerot, vagy megnesii citrici-t egyébként a 2. jobb,) és feküdj le. Épp ma mondta az orvosom, hogy akkor van baj, ha fekvés és magnézium hatására továbbra is fáj. Ha nagyon nyugtalanít látogass el orvoshoz. Egyébként így az elején én is folyton szenvedtem a derekammal.
2014. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezek teljesen természetes tünetek az elején magnéziumra javulnia kell.
2014. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezzel van baj. Fáj a derekam, meg mensrtuációs görcseim vannak. Még dolgozok, kereskedelem, állok napi 5-6 órát a pénztárban.. Ha itthon vagyok beveszem a magnéziumot kiszünik, de ha dolgozom nem. Jövöhéten megyek dokihoz, remélem nem lesz semmi gond.
2014. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 H_Vivien ***** válasza:
Szia! Nincs okod aggódni. Tegnap voltam 19 hetes terhes, az elejétől kezdve jelen van a derékfájás, van, hogy alig tudok felkelni, ha leültem vagy lefeküdtem. Bár nekem napközben, ha "aktív" vagyok, a körülményekhez képest, viszonylag elviselhető, akkor vannak bajok, ha megpihenek, amire viszont igényem van. Az orvosom szerint sajnos ezzel jár. Az elején nekem is voltak menstruációs görcseim, leginkább abban az időben, amikor meg kellett volna jönnie, de ezek a 10-12 hét körül teljesen elmúltak. Ekkor felváltotta a más miatt jelen lévő görcs :) Amíg nincs vérzés, nincs okod aggódni szerintem :) De, ha nyugtalanít mindenképpen keresd fel az orvosod :)
2014. febr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!