Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is keményedik a hasa,...

Másnak is keményedik a hasa, ha pl. feláll, előre dől?

Figyelt kérdés
Pár napja bekeményedik a pocakom ha felállok, lehajolok, vagy épp leülök. Tehát valahányszor megfeszül a hasizmom. 1 percen belül el is múlik, csak furcsa érzés, nem fáj. A nődoki emelte a magnézium adagot, a méhszájam teljesen zárt. Tehát nem aggódom, csak kíváncsi vagyok,h más is így járt-e. 33hkm

2014. febr. 6. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is már mindentől keményedik a pocakom, ha nevetek, fekszek, bármit csinálok, és általában estére szokott durvulni a helyzet, bár tegnap éjszaka is nagyon kemény volt. Nekem is a magnéziumon emeltek, meg azt mondta a szülésznőm, hogy ez normális, és mivel nekem vannak enyhe menses görcseim, így ezek már a jósló fájások. A méhszáj nálam is teljesen zárt. Nemsokára babázhatunk. Gratulálok

34 hkm

2014. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen én is igy vagyok kb 1hete. holnap megyek a védőnőkhöz beutaloért kedden meg orvoshoz, meglatjuk mit mond.

34+4hkm

2014. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat csajok :)

Kíváncsi vagyok, 2-es Neked mint mond majd a doki!

Szép utolsó heteket!

2014. febr. 7. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:

mondtam a védönöknek,aztmondták mindenképp emlitsem az orvosnak mert nekem esténként 1óra alatt kb 4-5ször van ilyen az elmult pár napban.nem fáj csak nagyon kellemetlen,de csak ez a pár darab és csak egy órát.nem minden este a héten kb 3-4este jelentkezett. És hogy ez még korai szerintük.na mostmár izgulok mi lesz kedden.majd megirom.

2es

2014. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, mit fog mondani a doki. Biztos nincs amúgy semmi gond!
2014. febr. 9. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia voltam dokinál. Megvizsgált aztmondta minden rendben van picit rövidült a méhnyak (méretet nem irt csak uhval nézte ott azt irta cervix 60mm)

Jósloim voltak pénteken menni kell ctgre. De teljesen zárt vagyok nem lesz korán baba.

2014. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a lényeg :) Köszi,h megírtad!
2014. febr. 11. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!