Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez az elviselhetet...

Mitől lehet ez az elviselhetetlen viszketés? Olvastam a terhességi epepangásról lehetséges hogy nekem is az a bajom?

Figyelt kérdés
Tegnap óta nagyon viszket a bőrőm kiütéseim nincsennek.először a nyakamon kezdődött bekentem sudocremmel az elmulasztotta aztán este fürdés után a lábam ujjai mint akinek gombája van azt behintőporoztam elmúlt,aztán a tenyerem égett viszketett nagyon utána már a csuklóm minkettő meg a mellemnél meg a hasam alja meg a combom között.De közbe még a hasamon a lábaimon is éreztem a viszketést csak próbáltam nem vakarózni,szinte aludni se tudtam.Volt már másnak is ilyesmi problémája esetleg? 34hkm
2014. febr. 8. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a nőgyógyászod hátha hallott már terhesség alatt ilyenről.Lehet valamilyen allergia?
2014. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A terhességem közepén volt ilyen (nem emlékszem hányadik héten) kb 1 hétig tartott,mindenem viszketett,pedig nem volt kiütésem.Vettem valamilyen gyógyszertári kevert krémet,persze az sem segített.Ahogy jött a viszketés,úgy el is múlt.A védőnőm azt mondta,hogy ez ilyen "fantom" viszketés és majd elmúlik.


Kitartást!

2014. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a két választ.Kedves második,nagyon remélem hogy igazad van,nem szeretném ha valami baj lenne belőle.
2014. febr. 8. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél is volt és most is van. Nekem sajna nem múlt el a szülésig, csak fokozódott. Én nem mentem vele külön orvoshoz, kenegettem magam testápolóval. Tapasztald ki melyik jó rá, mert volt olyan, amitől még jobban viszkettem. Ha már nagyon vészes, akkor 1 l vízbe keverj el 1 cs szódabikarbónát és zuhany után azzal mosd le magad. Remélem elmúlik Neked. 38hkm
2014. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak is. :)
2014. febr. 11. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!