Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hét után még befordulhat...

34. hét után még befordulhat vagy császár lesz?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan, akinek a 34. hét után fordult be a babája? Az enyém még csücsül és aggódom, hogy császárral kell szülnöm...

Első babás 34hkm


2014. febr. 8. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első gyerekem befordult a 35.héten,a második nem fordult be,császár lett.
2014. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 36. héten fordult be a lányom, ráadásul Ő haránt és farfekvéses is volt, a doki is kijelentette, hogy ebből császár lesz, és mégis befordult. Könnyű szülést!
2014. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 37. heten fordult be
2014. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 32.héten még farfekvéses volt,36.héten pedig fejfekvésü.nem tudom mikor fordult meg,mert az egészböl nem éreztem semmit.Ne aggódj még az utolsó pár napban is befordulhat. Én minden nap elmondtam neki,hogy ha tud forduljon be,mert mindkettönknek az lenne a legjobb.Nem tudom,hogy végül ez miatt fordult-e be,de egy próbát megér.
2014. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egészen a végén fordult be, kb. 38-39. héten, de még túl is hordtam.

Mondjuk végül császár lett, de más miatt.

2014. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem befordul az én drágám.Sajnálnám, ha nem élhetnénk át a természetes szülést.
2014. febr. 9. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!