Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hkm. Faros baba még befordul...

36hkm. Faros baba még befordulhat? Vagy tuti császár?

Figyelt kérdés
Van valami praktika a befordításra?

2012. okt. 9. 12:33
 1/9 anonim válasza:

Én a 38. héten szültem, és nekem az utolsó héten fordult meg a picim. Nem volt könnyű dolga(hihetetlen milyen mozgások voltak a hasamban), de megcsinálta :-)

A doki sem akarta elhinni, hogy az utolsó pillanatban megfordult. Nem tudok praktikáról, minden úgy fog történni ahogyan kell. Ha nem, akkor majd császárral fog megszületni. A lényeg, hogy egészségesek legyetek!

2012. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem tobb ismerosomnek is a szules heten vagy epp elozo ejszakan fordult be. Sajnos nekem is faros meg, en is 36 hetes vagyok es csutortokon megprobaljak kulsoleg beforditani :(
2012. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sajna nem fordult be a fiam, igaz ő 4 kiló volt. Anno kérdeztem én is a dokit, hogy van-e valami ötlete, hogy mit csináljak és ő mondta, hogy mivel nem tudjuk mi az oka miért nem fordul meg, ezért ne kísérletezzek semmivel, mert pl, lehet, hogy túl rövid a köldökzsinórja én meg praktikázok, az nem bizti, hogy jó.
2012. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van köldökzsinór ügyileg. Ha viszont néha pár percre négykézláb alkartámaszon vagy, ártani nem hiszem h tudsz, mert ha nem tud megfordulni, úgyse fog, de ha igen, talán Én is csináltam, semmit nem használt, de végül a 36, héten magától befordult az egyik éjjel, amíg aludtam . Semmit nem éreztem belőle
2012. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Alkar támasz (hogy a csípő feljebb legyen mint a váll) mindennap 2x10 percig így kell lenni. Fordított változata az indiai híd amikor a csípődet háton fekve felnyomva vagy 10 percet (ha bírod ugyebár).

Én csináltam két gyerekemnél is az egyik 37 hetesen fordult meg végül fejvégűbe (4300 gramm volt) a másik 38 hetesen. (4120 grammal született).

Ez ártani nem árthat.

2012. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi, próbálkozom a tornával :)!

Külsőleg megfordítani? Az nem fáj? Hogy zajlik?

2012. okt. 9. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. de allitolag nagyon faj es nincs ra garancia hogy nem fordul vissza a baba :( de remelem addigra csak befordul. amugy en is a negykezlabon allast hallotam hogy az jo gyakorlat, csinalom is minden nap, hatha.
2012. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Izi17 ***** válasza:
100%
Sziasztok, nekem is faros babám volt és praktikáztam is eleget: alkartámasz, indiai híd, még gyertyában is álltam...ezen kívül próbáltam beszélni vele, hogy forduljon meg, ha tud...és homeopátiát is próbáltam, de nem segített semmi. A doki bácsi azt mondta az UH alapján, hogy elméletben semmi akadálya, hogy megforduljon, van hely, köldökzsinór nincs rajt, nem túl nagy baba...végül faros szülés lett (a popsija jött ki először, a lábai az arca előtt voltak), mert ugye így is meg lehet szülni (ha a lábai jönnek először úgy nem), ha van egy jó orvosod, aki le tud vezetni faros szülést, és bízol benne, a babában és magadban, hogy menni fog. Ja, és első baba volt.
2012. okt. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)!
2012. okt. 13. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!