Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokszor olyan érzésem van a...

Sokszor olyan érzésem van a pocakomban, mintha bugyborékolna. Általában lent szokott ez jelentkezni. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
26 hetes vok
2008. júl. 19. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mostanában én is érzem de halvány lila gőzőm sincs hogy mi lehet csak jókat mosolygok és mondom neki(tudom hogy még nincs bélműködés) pukiztál drágám :D 30 hetes kismama
2008. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen én is ugyan erre gondoltam, de tudom hogy még nem :)

A másik meg az hogy megijesztettem magam, mert bebeszéltem hogy biztosan kilyukadt valami és folyik a magzatvíz belém...de ilyen sem lehet igaz?

2008. júl. 19. 21:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy tiszta hülye kérdés, de nyugtasson meg valaki :D
2008. júl. 19. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is érzek ilyet van amikor egy nap többször is és én is inkább lent érzem. Az elején én is nagyon megilyedtem, de fogalmam sincs nekem sem, hogy mi lehet ez. Azt olvastam, hogy ilyenkor már a baba naponta fél liter magzatvizet pisil ki és gondoltam rá, hogy talán azt érezhetem, de lehet hogy ez csak hülyeség.

34 hetes kismami

2008. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az első vagyok. Nem semmi szín alatt nem folyhat a magzatvíz hiszen annak külső "jele" is lenne(te is látnád éreznéd mintha folyamatosan bepisilnél). Nyugi már most élik ők a kis világukat és az számunkra titok hogy ilyenkor mit is csinálnak. Már most titkolódznak :D
2008. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Megnyugtató hogy nem csak én érzek ilyen furcsa dolgokat :)


Boldog Babavárást :)

2008. júl. 20. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!