Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam 4D -s ultrahangon nem...

Voltam 4D -s ultrahangon nem láttunk a baba lába közt semmit a síma uh-on kisfiúnak nézték a babát. Mennyire biztos a síma uh? Fiúra vagy lányra készüljünk?

Figyelt kérdés
A terhességem legelején kislányt éreztem, és álmodta, de most már nem tudom mit érzek!?
2008. júl. 19. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy???
2008. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
29 hetes vagyok.
2008. júl. 19. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem az elejétől kezdve mindenki azt mondta, hogy fiam lesz. Én már akkor is azt éreztem, hogy kislány. A sima ultrahangon nem mertek biztosat mondani, mert a köldökzsínor ott lógott a lábaközött és azt hitték, hogy fiú. A 4D-s ultrahangon (25 hetesen) megmutatta magát és beigazolódott a sejtésem, kislány.

Én is megingtam egy kicsit, de azt tanácsolom neked, hogy halgass a megérzésedre és ne hagyd hogy bárki is befolyásolja a te megérzésed. Egy anya megérzi az ilyesmit, szerintem.

34 hetes kismami

2008. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
egy jó doki meg tudja állapítani 2d-s uh-n is a baba nemét. bár úgy "hivatalos", ha két doki megerősíti, nekem legalábbis ezt mondták. én is kislányt éreztem, de egyrész láttuk is a bizonyítékot, :D, másrészt meg már a 3. doki mondta, h kisfiú...a 3-ból ketten 2d-s uh volt.
2008. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Először mi megvoltunk győződve arról, hogy lányunk lesz, valahogy tudtuk jól, hogy lány babánk jön elsőre. Majd hétről-hétre változott ez a dolog, elbizonytalanodtunk és mire 14 hetes lettem már nagyon fiú sejtésünk volt. Akkor 2D-s UH-n nézte meg a doki és azt mondta, hogy van egy erős sejtése, de nem szeretné mondani (elég nagy problémánk volt, nem volt biztos, hogy ki tudom hordani a babát, gondolom a lelki kötődés miatt nem szerette volna elárulni a nemét), később azonban kikönyörögtem és mondta, hogy szerinte fiú. Most 21 hetes vagyok és két napja ismét 2D-sen voltunk, egy másik orvos kétszer is ránézett és mindkétszer határozottan kijelentette, hogy fiú, illetve a párom azt mondta, hogy laikus szemmel is látható volt. Úgyhogy ha a baba mutatja magát és az orvos már véleményt mer alkotni, akkor szerintem hihetsz a 2D-snek, viszont tény, hogy mind a megérzés, mind az ultrahang is tévedhet.
2008. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a 16-ik héten láttuk előszö, hogy fiú lesz. Az orvos beszinezte valamivel pirosra a köldök zsínort, és bizony a lába között egyértelműen ott volt a kuki. Én a legelejétől éreztem, és meg is álmodtam, hogy fiam lesz. Azóta minden uh-on megerősítik, a sima 2D-n is.
2008. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A külső jelek alapján(has forma, meleg végtagok, hányinger, hányás stb.) amúgy kislánynak mondják, na de nem a neme a lényeg,henem, hogy teljesen egészséges!!!!!!100% úgy is akkor lesz ha megszületik.

2008. júl. 19. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:
No mi lett a babátok neme kedves Kérdező?
2011. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!