Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a szeméremcsontom. Nem...

Fáj a szeméremcsontom. Nem korai még?

Figyelt kérdés
25+3 hetes vagyok és ma délután elkezdett fájni a szemérem csontom. ( a két lábam között) Nem nagyon, de kezd zavaról lenni nem korai ez még ilyen idős terhességnél?
2009. dec. 7. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem korai ne aggódj. Nekem is ilyenkor kezdett fájni, de csak a bal oldalt és a combtőm is. Ha sétáltam utána jobban fájt, még felállni vagy ágyból felkelni is nehéz volt, néha annyira bedurrant. Majd a 30. héttől megszűnt. Alakul a szervezeted, tested, tágul a medencéd. Ne aggódj, normális, bár kicsit kellemetlen.

Sok boldogságot!

2 hós kislány anyukája

2009. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem sem korai, nekem a 30. héttől egész a végéig fájt
2009. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem szinte a 12 hetol faj nem allandoan igaz nekem masodik baba es most minden sokal nehezebb, az elsonel eszre sem vettem hogy terhes vagyok szinte vegig.

Ne ijedj meg nincs semmi gond ez normalis.

2009. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem kb.20 hetesen kezdett először fájdogálni,majd kicsit abbamaradt,aztán újra rákezdett..25 hetesen alig tudtam megfordulni az ágyban..30 hetes úgy mentem mint egy pingvin..szülés után még 10 hétig fájdolgált,aztán megszűnt..a csontok nyúlnak ilyenkor,felkészülnek a szülésre..a szülés után pedig visszaáll,amihez szintén kell kis idő..Boldog babavárást! 5 hós kislány anyukája
2009. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!