Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja fáj a szeméremcsontom....

2 napja fáj a szeméremcsontom. Lehet ez összefüggésben a közeledő szüléssel? Ha igen, nem korai még? 32+1 hétnél tartok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen idosen hol itt hol ott fajt.Tagult a medencem, a csipocsontjaim fajtak,szoval minden bajom volt.39+5on szultem,inditassal.
2011. febr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a 19-20 héttől fogva fáj
2011. febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 34-35. héten volt, azt mondta doki, azért van, mert a baba starthelyzetbe állt, és feszíti a medencét. 1-2 nap múlva el is múlt. Nekem szűk a medencém egyébként.
2011. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 32 hetes, nekem kb már 2 hete folyamatosan fáj, az elején azt hittem, hogy nem bírom ki, de mára már hozzászoktam az érzéshez, nem is veszem észre. Bár reggelente amikor felkelek, akkor jobban szúr, de csak addig tart, míg lábra nem állok.
2011. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!